M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.03.2019 - 19:27
Lilith: Parááda ;-)
ST i novotvarům |
06.03.2019 - 19:52
Psavec: Rád dám ST.
|
06.03.2019 - 19:50
Kapka: Očividně ST
|
06.03.2019 - 17:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Jak už jsem psal - tyto neublíží...
|
06.03.2019 - 17:55
|
06.03.2019 - 17:54
M.A.Rek: byron: Děkuju. Jo, jo, tyto novotvary neublíží...
|
06.03.2019 - 17:06
byron: U tvé básně jsem si rozhodně rozšířil slovní zásobu...díkec:-).
ST |
06.03.2019 - 09:53
vavaoko: Vůčihledně atd.
Moc fajn. ST |
06.03.2019 - 01:00
Houda: Tip za neotřelý přístup.
|
06.03.2019 - 00:34
M.A.Rek: Elisabeth.S: Vůnícitně, ušislyšně, chuťovášně, dlaňohmatně a očividně, mými smysly, je. Děkuju.
|
06.03.2019 - 00:24
Elisabeth.S: V parfém smíchu oblečená proSTě super,sexy žena:-)Moc pěkné!
|
05.03.2019 - 21:52
M.A.Rek: Lilith: To jsem rááááád. Děkujůůůů. :O)
|
05.03.2019 - 18:16
Lilith: :-) Skvělééé!
ST tobě s radostí... i komentům :-)) |
04.03.2019 - 19:53
M.A.Rek: Kajuta: Za pár set let už jsou otužilí. Děkuji za návštěvu. :O)
|
04.03.2019 - 18:58
|
04.03.2019 - 17:48
M.A.Rek: byron: Děkuju a přeji pevný krok. A pokud přece jen... tak prý je to pro štěstí.
|
04.03.2019 - 17:17
byron: Poslední dobou koukám hlavně pod nohy. Jak roztál sníh, všude jen samý h...o.
A tvému dílku přísluší nálepka ST...bez poskvrny:-). |
04.03.2019 - 14:39
M.A.Rek: vavaoko: Donutit dílkem spolučlověka k zamyšlení, co více si autor může přát? Děkuju.
|
04.03.2019 - 14:36
M.A.Rek: Květka Š.: To jejda znělo jako od figuranta. :O) Děkuju.
|
04.03.2019 - 14:35
M.A.Rek: Elisabeth.S: Jo jo, je to tak, ale čert vem zrcadla. Děkuju za návštěvu.
|


