M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2019 - 14:20
byron: Je radost používat češtinu...je to krásný květnatý jazyk.
Tobě ST...je potěšení tě číst! |
09.03.2019 - 08:59
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, jsem potěšen, že jsem se přičinil o inspirační boom.
|
09.03.2019 - 01:03
Kapka: spletí vět
letí svět sloni loni u-hoře-t hříva příval STříhá říhá atak a tak hle hledám dál :) |
09.03.2019 - 00:07
M.A.Rek: Psavec: Elisabeth.S: Děkuju :O)
|
08.03.2019 - 23:54
Psavec: Dobrý ST.
|
08.03.2019 - 23:41
Elisabeth.S: PoST, most, kost;-) Bezvadný námět;-)
|
08.03.2019 - 22:11
Liška76: M.A.Rek: dravá,žravá na to Iišky maj holt práva;-)
|
08.03.2019 - 22:03
M.A.Rek: Liška76: Milá divo,
to je přece skvělé vyčarovat pivo. Tvůj typ je milá práva, obrou noc, buď dravá... |
08.03.2019 - 21:54
Liška76: Velmi hravé připomnělo mi starý překlep můj a ze slova divo rázem bylo pivo:-)ST
|
08.03.2019 - 19:34
M.A.Rek: Psavec: Děkuju :O)
|
08.03.2019 - 19:28
Psavec: Máš to za ST.
|
08.03.2019 - 15:48
M.A.Rek: vavaoko: Květka Š.: Děkuju za navštívení.
|
08.03.2019 - 13:57
Květka Š.: dobrý...ST
|
08.03.2019 - 10:18
vavaoko: ST
|
08.03.2019 - 08:37
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju :O)
|
08.03.2019 - 08:35
M.A.Rek: ttragelaf: Kajuta: Pánové, děkuju za milou návštěvu.
|
08.03.2019 - 08:06
Kajuta: ST tvému hláskobití :-) Hláskobraní :-)
|
08.03.2019 - 06:59
|
08.03.2019 - 06:56
ttragelaf: ano ano
přesně tam kdy jednu z hlásek nebo více vynechám ze dvojice slov mám to co nazývá se lipogram |
07.03.2019 - 21:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju pětismyslně. :O)
|


