M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
09.03.2019 - 14:20
byron: Je radost používat češtinu...je to krásný květnatý jazyk.
Tobě ST...je potěšení tě číst!
09.03.2019 - 08:59
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, jsem potěšen, že jsem se přičinil o inspirační boom.
09.03.2019 - 01:03
Kapka: spletí vět
letí svět
sloni loni
u-hoře-t
hříva příval
STříhá říhá
atak a tak hle hledám dál :)
09.03.2019 - 00:07
M.A.Rek: Psavec: Elisabeth.S: Děkuju :O)
08.03.2019 - 23:54
Psavec: Dobrý ST.
08.03.2019 - 23:41
Elisabeth.S: PoST, most, kost;-) Bezvadný námět;-)
08.03.2019 - 22:11
Liška76: M.A.Rek: dravá,žravá na to Iišky maj holt práva;-)
08.03.2019 - 22:03
M.A.Rek: Liška76: Milá divo,
to je přece skvělé
vyčarovat pivo.
Tvůj typ je milá práva,
obrou noc,
buď dravá...
08.03.2019 - 21:54
Liška76: Velmi hravé připomnělo mi starý překlep můj a ze slova divo rázem bylo pivo:-)ST
08.03.2019 - 19:34
M.A.Rek: Psavec: Děkuju :O)
08.03.2019 - 19:28
Psavec: Máš to za ST.
08.03.2019 - 15:48
M.A.Rek: vavaoko: Květka Š.: Děkuju za navštívení.
08.03.2019 - 13:57
Květka Š.: dobrý...ST
08.03.2019 - 10:18
08.03.2019 - 08:37
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju :O)
08.03.2019 - 08:35
M.A.Rek: ttragelaf: Kajuta: Pánové, děkuju za milou návštěvu.
08.03.2019 - 08:06
Kajuta: ST tvému hláskobití :-) Hláskobraní :-)
08.03.2019 - 06:59
ttragelaf: čarokrásně
(wunderschoen)

ST
08.03.2019 - 06:56
ttragelaf: ano ano
přesně tam

kdy jednu z hlásek
nebo více
vynechám

ze dvojice slov
mám to
co nazývá se

lipogram
07.03.2019 - 21:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju pětismyslně. :O)
1 ... 245|246|247|248|249|250|251|252|253 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku