M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2020 - 11:52
divoženka1: Slunce nám dává silu,krásná báseň a připomněla mi známa slova Johna Lennona Až ti bude v životě nejhůř otoč se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za tebe
|
19.04.2020 - 10:56
|
19.04.2020 - 10:53
M.A.Rek: vavaoko: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Gándhí: Děkuji všem za milou partii, s Vámi je radost hrát. Jen tak mimochodem – Kdo z Vás si s pindíkem nikdy nehrál? ;o)
|
18.04.2020 - 22:21
M.A.Rek: Tara: René Vulkán: René, krásně jsi se rozjel, díky za příspěvek. Skotská, irská nebo americká?
|
18.04.2020 - 21:06
Tara: René Vulkán: to se povedlo:-))
|
18.04.2020 - 21:03
René Vulkán: Tara:
Za trochu srandy šel bych světa kraj šel s řití odkrytou a šel bych bosý šel v ledu – s fóry za okraj, a smál se – i kdybych házel šavle, kosy běžel pouští - a za sebou měl sršně, vosy. Za trochu srandy šel bych světa kraj, jak ten, kdo nosí parohy losí |
18.04.2020 - 19:05
M.A.Rek: Ringo: Díky, snad nejsi jediný, kdo si to myslí.
|
18.04.2020 - 19:04
M.A.Rek: Lilith: A udělat či neudělat zkoušku? A co je u takové zkoušky udělání a neudělání? Díky za nahlédnutí. ;o)
|
18.04.2020 - 12:05
Tara: René Vulkán: za trochu legrace šla bych světa kraj... díky, René.
|
18.04.2020 - 11:17
René Vulkán: Tara: na rozdíl od Tary jsem tvou báseň četl nerad ....
... ... ... ... dělám si srandu a trochu vás oba zlobím |
18.04.2020 - 08:47
Paulmatthiole: No vidíš, já znám zase "viselec". Čeština je nádherný jazyk :-))
|
18.04.2020 - 08:11
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. A děkuju i za "nastavení zrcadla" ;o).
|
18.04.2020 - 08:09
M.A.Rek: Lilith: matousekKkrejca: Děkuju, to jsem moc rád. ;o)
|
18.04.2020 - 08:08
M.A.Rek: Ringo: Dnes se říká obješenec. Jde o slovo patřící mezi archaismy, zde često haněné i velebené. Však existující, a opodstatněné ve chvílích, kdy chceme sdělit - to už bylo, a do moderního světa to nepatří.
Visatec nemá nic společného s impotencí. I když z podstaty věci vlastně impotentní je. |
17.04.2020 - 23:35
Tara: Tvá báseň má pěknou myšlenku, ráda jsem četla.
|
17.04.2020 - 23:25
Ringo: Já ( pocházející z vesnice, jež má rov v názvu) nepíšu dějiny, toliko tento komentář. Z hlavy mi nejde zajímavé slůvko visatec.
|
17.04.2020 - 23:13
Ringo: Marku, podle mne zveřejnění tohoto dílka hřích není. ;-)
|
17.04.2020 - 21:27
Lilith: život je plný zkoušek...
|
16.04.2020 - 21:27
Lilith: Pěkné to moc *
|
16.04.2020 - 21:09
Lilith: :-)))
|


