M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
24.04.2020 - 00:51
Ringo: Tak jsem po dočtení počítal do šedesáti, než jsem se uklidnil natolik, že ti mohu slíbit, že za Do deseti ti pětadvacet na holou nedám.

A teď ti ten nápad s počítáním dokonce už i pochválím.
23.04.2020 - 22:59
MLADÝ BÁSNÍK: Pokud mohu být troufalý, srdce básně je pro mě právě to počítání. Strofy nad ním i pod ním jsou jeho předmluvou a doslovem. Osobně bych si vystačil se samotným počítáním, už tak je uzavřeným kruhem. Ale rozumím tvé potřebě nastínit pozadí a udělat z textu příběh (nic proti tomu). Připomněl jsi mi Nezvalův poetismus/surrealismus - můj základní stavení kámen. Bylo zvláštně příjemné se na chvíli vrátit ke kořenům. Díky moc.
23.04.2020 - 22:48
Psavec: To počítání zaujalo.
23.04.2020 - 21:26
divoženka1: Až mne zamrazilo
23.04.2020 - 20:09
vavaoko: Já jen...
23.04.2020 - 19:18
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro. Především ti dva v autě nezapomenou. Ten příběh není smyšlený, odehrál se včera. Až mne zamrazilo, jak jsme i pod rouškama čitelní, jak umí oči a detaily kolem nás mluvit.
23.04.2020 - 19:13
Tara: Tvé počítání do deseti dodává básničce šmrnc... a rouška zas aktuálnost, takže i po letech bude poznat, kdy se příběh odehrál...
22.04.2020 - 18:29
Psavec: Noční můra, to je děs.
22.04.2020 - 09:40
vavaoko: Jo. Znám ji také.
21.04.2020 - 16:41
M.A.Rek: Ringo: Ve vládě?
21.04.2020 - 16:39
M.A.Rek: Tara: A nejhorší jsou mucho můrky... ;o)
21.04.2020 - 16:34
M.A.Rek: Milena S.: Ano, ano, děkuju. Tuto radu též rád dávám: https://www.libres.cz/dilo/148896-slibej-mi-ze-rtu-smich/.
21.04.2020 - 16:29
Milena S.: Takový je život. Přeji více smíchu. Pomáhá a léčí z nočních můr. :-)
21.04.2020 - 13:59
Tara: Tak ať máme všichni, co jsme tady, těch můrek co nejméně...
21.04.2020 - 10:40
Ringo: (Pác uz predem pruser cuji,
tak to slovo vyteckuji.)

Marek jásá: „Hurá hurá,
v …… je nocní mura!“
19.04.2020 - 17:03
Ringo: Další z jistot je bohužel i lidská blbost.

Nedávám nikterak do souvislosti s dílkem či autorem. ;-)
19.04.2020 - 14:22
Tara: M.A.Rek: já bohužel také ne:-))
dík za odpověď.
19.04.2020 - 14:13
Zasr. romantik: ST
Ještě ti tam chybí rošáda - z pravé ruky do levé ;-)
19.04.2020 - 12:47
M.A.Rek: Tara: Asi ano. To je vytažené z archivu a už jsem do toho nechtěl zasahovat. Určitě by to šlo přepsat nebo napsat jinak. Jen dokonalé může zůstat, takové texty ale bohužel nemám. :o)
19.04.2020 - 12:17
Tara: Myšlenka, jak ji citátem potvrzuje i divoženka, je pěkná. Zpracování místy vázne / z mého pohledu/... určitě bych dala přednost slovosledu tak, jak nám "narostl zobák," kupříkladu Když chlad se vkrádá,a netrvala na rýmech... jen podotek.
1 ... 109|110|111|112|113|114|115|116|117 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku