M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.04.2020 - 23:23
Tara: Tady si pro sebe vybírám zejména závěrečnou sloku... jinak - některé rýmy jsou /podle mého/ prima, jiné by si zaloužily větší péči... viz prší/crčí.
|
03.04.2020 - 19:52
M.A.Rek: Gándhí: Jo, jo, jsem hrdý, že jsem slušně vyjádřil něco hodně sprostého, díky.
|
03.04.2020 - 19:50
M.A.Rek: Květka Š.: divoženka1: Milé dámy, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:49
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Pěkný, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:48
M.A.Rek: René Vulkán: Díky, moc pěkný komentář.
|
03.04.2020 - 19:46
M.A.Rek: Ringo: Becherovku?
|
03.04.2020 - 19:46
M.A.Rek: matousekKkrejca: Utopit ne. To nejsou dobří mučedníci. A díky.
|
03.04.2020 - 19:45
M.A.Rek: Lilith: A to nejsi žádná ťunťa, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:44
M.A.Rek: Psavec: vavaoko: Díky moc. :o)
|
03.04.2020 - 19:43
M.A.Rek: Lilith: Gándhí: Oh, děkuju zástupcům Mrksoftu. ;o)
|
03.04.2020 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: matousekKkrejca: Jéééé, děkuju, to jsem rád, že se někomu roušky líbí. ;o)
|
03.04.2020 - 16:47
Květka Š.: ST...:)...FAJN...
|
03.04.2020 - 04:01
|
02.04.2020 - 15:09
divoženka1: Libí
|
02.04.2020 - 14:29
divoženka1: Ach jak moc je to pravdivé
|
02.04.2020 - 01:08
Gándhí: ovšem ta pointa v posledním slovu, ta má koule, teda v polovině případů ;)
|
01.04.2020 - 23:45
René Vulkán: binec a neřád
valí se z nás jako láva vyznáváme ignoraci kašlem na veškerou honoraci anarchii sláva! |
01.04.2020 - 23:21
Ringo: Přirozeně je také důležité, aby každý pil pokud možno jako duha. ;-)
|
01.04.2020 - 22:22
Psavec: Zasloužíš si ST.
|
01.04.2020 - 21:09
matousekKkrejca: Myslím, žes to vystihl úplně přesně... Tak nějak nemáme štěstí na vrcholné politiky - Klaus st. (i ml.), Zeman, Babiš, dát je do jednoho pytle a utopit :( ST
|


