M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
03.04.2020 - 23:23
Tara: Tady si pro sebe vybírám zejména závěrečnou sloku... jinak - některé rýmy jsou /podle mého/ prima, jiné by si zaloužily větší péči... viz prší/crčí.
03.04.2020 - 19:52
M.A.Rek: Gándhí: Jo, jo, jsem hrdý, že jsem slušně vyjádřil něco hodně sprostého, díky.
03.04.2020 - 19:50
M.A.Rek: Květka Š.: divoženka1: Milé dámy, děkuju.
03.04.2020 - 19:49
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Pěkný, děkuju.
03.04.2020 - 19:48
M.A.Rek: René Vulkán: Díky, moc pěkný komentář.
03.04.2020 - 19:46
M.A.Rek: Ringo: Becherovku?
03.04.2020 - 19:46
M.A.Rek: matousekKkrejca: Utopit ne. To nejsou dobří mučedníci. A díky.
03.04.2020 - 19:45
M.A.Rek: Lilith: A to nejsi žádná ťunťa, děkuju.
03.04.2020 - 19:44
M.A.Rek: Psavec: vavaoko: Díky moc. :o)
03.04.2020 - 19:43
M.A.Rek: Lilith: Gándhí: Oh, děkuju zástupcům Mrksoftu. ;o)
03.04.2020 - 19:41
M.A.Rek: Lilith: matousekKkrejca: Jéééé, děkuju, to jsem rád, že se někomu roušky líbí. ;o)
03.04.2020 - 16:47
Květka Š.: ST...:)...FAJN...
03.04.2020 - 04:01
Tichy_vulkan: zloby na loby,
nemaje obdoby,
neznaje oblohy
vystavme výlohy
ST
02.04.2020 - 15:09
02.04.2020 - 14:29
divoženka1: Ach jak moc je to pravdivé
02.04.2020 - 01:08
Gándhí: ovšem ta pointa v posledním slovu, ta má koule, teda v polovině případů ;)
01.04.2020 - 23:45
René Vulkán: binec a neřád
valí se z nás jako láva

vyznáváme ignoraci
kašlem na veškerou honoraci

anarchii sláva!
01.04.2020 - 23:21
Ringo: Přirozeně je také důležité, aby každý pil pokud možno jako duha. ;-)
01.04.2020 - 22:22
Psavec: Zasloužíš si ST.
01.04.2020 - 21:09
matousekKkrejca: Myslím, žes to vystihl úplně přesně... Tak nějak nemáme štěstí na vrcholné politiky - Klaus st. (i ml.), Zeman, Babiš, dát je do jednoho pytle a utopit :( ST
1 ... 114|115|116|117|118|119|120|121|122 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku