M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2020 - 15:50
Květka Š.: ...húhúhú dobrý
07.05.2020 - 22:29
M.A.Rek: Květka Š.: valerie: Dámy, děkuju za nahlédnutí. Říká se, že nejlepší nakonec. Snad mi tedy prominete, když Květka a Valerie bude na řadě už příště. ;o)
07.05.2020 - 22:25
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju. A snad i Mácha. ;o)
07.05.2020 - 01:13
Psavec: Fajn.
06.05.2020 - 19:29
Ringo: Před sto lety Alfons Mucha
namaloval toho ducha,
pohled na něj velmi blaží
srdce lidí v Ermitáži.
06.05.2020 - 15:12
Gándhí: žánr Horor je tu víc než na místě ;)
06.05.2020 - 09:40
valerie: :-) ale kde je Valerie :-(
06.05.2020 - 06:32
ttragelaf: to je , to je tak...
05.05.2020 - 18:03
Květka Š.: dobrý... :-)
05.05.2020 - 17:46
M.A.Rek: vavaoko: Gándhí: Pánové, děkuji i za dámy.
05.05.2020 - 17:44
M.A.Rek: Ringo:
I ty jeden protivo,
už se nezlob,
dám ti zdarma hnojivo.
05.05.2020 - 17:43
M.A.Rek: Kapka:
Pětkrát pět jmen
to už je pětadvacet
nositelek , co z mých veršů
chtějí zvracet.

A ostatním slíbím rád
že bude jich ještě více
na tolik jmen složit rým
je slovo do pranice.
05.05.2020 - 17:13
Kapka: Nesnaž se nám povědět
že těch dívek je jen pět
ostatní to třeba mrzí
že k nim nejsi taky drzý
:-)
05.05.2020 - 14:47
Gándhí: věru peprné
jednomu hned otrne
05.05.2020 - 09:46
vavaoko: Líbí.
04.05.2020 - 22:58
Ringo: Tos už přehnal, milý kloučku,
tady došlo k pohnojení,
v sadismu ti rovno není -
dělat z Ivy kostní moučku!

Dávný přešlap u Romany,
odborářky za totáče,
dodnes toto zlato pláče,
že ukradla v ÚRO many.
04.05.2020 - 00:06
Emma Wallace: PovedenoST ;-)
!!!
02.05.2020 - 08:53
ttragelaf: M.A.Rek:

Ti lidé to tenkrát mysleli zcela vážně.
Soudružku Pelikánovou pamatuji na vlastní uši.
Jako umělecká recitátorka objížděla základní
školy a vojenské útvary, propagovala sovětskou poezii
a z Máje recitovala "vlastenecké" sloky.

Nebyla to parodie... to jen my dnes , s odstupem času to jako parodii vidíme..Tenkrát to oficiální kultura brala zcela vážně.


Děj Máchova Máje - spíš dějový rámec - osobně považuji za zcela klíčový, bez něj nelze nic v Máji pochopit - koneckonců to celé napsal již Jan Patočka - Dvě studie o Máchovi.

At´ se daří.
01.05.2020 - 23:49
René Vulkán: tak to jsme potěšeni oba
01.05.2020 - 23:07
Kapka: M.A.Rek: Já to tušila, ne, věděla, jak to myslíš... Fajn, že jsem se nemýlila :-) Pěkný májový večer přeju...
1 ... 106|107|108|109|110|111|112|113|114 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku