M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.05.2020 - 15:50
Květka Š.: ...húhúhú dobrý
|
07.05.2020 - 22:29
M.A.Rek: Květka Š.: valerie: Dámy, děkuju za nahlédnutí. Říká se, že nejlepší nakonec. Snad mi tedy prominete, když Květka a Valerie bude na řadě už příště. ;o)
|
07.05.2020 - 22:25
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju. A snad i Mácha. ;o)
|
07.05.2020 - 01:13
Psavec: Fajn.
|
06.05.2020 - 19:29
Ringo: Před sto lety Alfons Mucha
namaloval toho ducha, pohled na něj velmi blaží srdce lidí v Ermitáži. |
06.05.2020 - 15:12
Gándhí: žánr Horor je tu víc než na místě ;)
|
06.05.2020 - 09:40
valerie: :-) ale kde je Valerie :-(
|
06.05.2020 - 06:32
ttragelaf: to je , to je tak...
|
05.05.2020 - 18:03
Květka Š.: dobrý... :-)
|
05.05.2020 - 17:46
M.A.Rek: vavaoko: Gándhí: Pánové, děkuji i za dámy.
|
05.05.2020 - 17:44
|
05.05.2020 - 17:43
M.A.Rek: Kapka:
Pětkrát pět jmen to už je pětadvacet nositelek , co z mých veršů chtějí zvracet. A ostatním slíbím rád že bude jich ještě více na tolik jmen složit rým je slovo do pranice. |
05.05.2020 - 17:13
Kapka: Nesnaž se nám povědět
že těch dívek je jen pět ostatní to třeba mrzí že k nim nejsi taky drzý :-) |
05.05.2020 - 14:47
Gándhí: věru peprné
jednomu hned otrne |
05.05.2020 - 09:46
vavaoko: Líbí.
|
04.05.2020 - 22:58
Ringo: Tos už přehnal, milý kloučku,
tady došlo k pohnojení, v sadismu ti rovno není - dělat z Ivy kostní moučku! Dávný přešlap u Romany, odborářky za totáče, dodnes toto zlato pláče, že ukradla v ÚRO many. |
04.05.2020 - 00:06
Emma Wallace: PovedenoST ;-)
!!! |
02.05.2020 - 08:53
ttragelaf: M.A.Rek:
Ti lidé to tenkrát mysleli zcela vážně. Soudružku Pelikánovou pamatuji na vlastní uši. Jako umělecká recitátorka objížděla základní školy a vojenské útvary, propagovala sovětskou poezii a z Máje recitovala "vlastenecké" sloky. Nebyla to parodie... to jen my dnes , s odstupem času to jako parodii vidíme..Tenkrát to oficiální kultura brala zcela vážně. Děj Máchova Máje - spíš dějový rámec - osobně považuji za zcela klíčový, bez něj nelze nic v Máji pochopit - koneckonců to celé napsal již Jan Patočka - Dvě studie o Máchovi. At´ se daří. |
01.05.2020 - 23:49
René Vulkán: tak to jsme potěšeni oba
|
01.05.2020 - 23:07
Kapka: M.A.Rek: Já to tušila, ne, věděla, jak to myslíš... Fajn, že jsem se nemýlila :-) Pěkný májový večer přeju...
|


