M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2020 - 10:26
Kapka: Moooc se mi to líbí...
|
27.04.2020 - 14:56
Psavec: Pravdu díš.
|
26.04.2020 - 22:25
Kapka: Dost mě to dojalo, pěkně a výstižně psáno a počítáno.
|
25.04.2020 - 17:51
René Vulkán: M.A.Rek: zasmál jsem se z plna hrdla těm vejcím
|
25.04.2020 - 02:10
Ringo: Jak boka Kotorská
je holka potvorská. |
24.04.2020 - 23:41
M.A.Rek: ttragelaf: Jo, jo, je to tak, děkuju.
|
24.04.2020 - 23:40
M.A.Rek: Tichy_vulkan: Díky, těší mne to všechno.
|
24.04.2020 - 23:39
M.A.Rek: René Vulkán: To asi bylo vybílkováno.
Kdysi jsem na vodě nakupoval tři plata vajec děckám pro celý puťák. K tábořišti už to byl jen kousek, tak jsem je vezl na klíně. Ale cvakli jsme se. Zachránil jsem je dvě vejce. Ty vlastní. Ty mám ale doteď... |
24.04.2020 - 23:31
M.A.Rek: Maya: Milena S.: Dámy, děkuju moc.
|
24.04.2020 - 23:29
M.A.Rek: Ringo: Nejdříve to vypadalo, že neumíš do pěti počítat, a teď najednou celá kopa. Díky, Ringo.
|
24.04.2020 - 23:28
M.A.Rek: MLADÝ BÁSNÍK: To já děkuju. I za ten milý rozbor. Trefný...
|
24.04.2020 - 23:26
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju. To chce štamprdličku, ta při mrazení zahřeje.
|
24.04.2020 - 23:25
M.A.Rek: Psavec: vavaoko: Děkuju. :o)
|
24.04.2020 - 23:22
M.A.Rek: vavaoko: Psavec: Díky, a je mi líto, že ju taky znáte...
|
24.04.2020 - 23:21
M.A.Rek: Ringo: No, asi ano. Asi to není blbost, že je jí i blbost.
|
24.04.2020 - 21:33
Milena S.: Marku, ta je pro mě. Přímo do srdce... Děkuji...
|
24.04.2020 - 14:46
ttragelaf: člověk často musí přestát příkoří
zejména ve chvíli kdy se již stalo a říct si nic si už na něm nevezmu |
24.04.2020 - 14:02
Tichy_vulkan: příběh v pravdě vylíčen o pravdě,
někdy počty nestačí, a ústa něco vytlačí... palec nahoru za povedené dílko... a za to že jsi na živu... |
24.04.2020 - 11:08
René Vulkán: to mi připomnělo, jak jsme jednou vezli 300 vajec ve
š 100 na té ploše za zadními sedadly po zadním oknem ... taťka dupl na brzdy ... nejen život je křehký |
24.04.2020 - 07:28
Maya: Moc hezké ,i když smutné...pravidlo počítání do deseti také v běžném životě používám.
|


