M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.05.2020 - 22:50
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju, potěšilo mne, potěšilo-li tě.
|
01.05.2020 - 22:49
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, Ringo. Chvála od Tebe - až se trochu bojím... ;o)
|
01.05.2020 - 22:47
M.A.Rek: ttragelaf: Díky za návštěvu. S citovanými ale moc nesouhlasím. Hanět něčí báseň mi připadá jako hanit i ty své. A navíc, nějak cítím, že parodovat jde jen to dobré. Špatné se paroduje samo.
|
01.05.2020 - 22:33
M.A.Rek: Kapka: Milá Kapko, jsem sice pesimistou podle Cabella (optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě a pesimista se obává, že je to pravda), ale jen podle něj. Což by mohl pesimista napsat takovou repliku? Optimista ve mne doufal, že Tě to nadzvedne, a napíšeš něco pozitivního. Což se povedlo a děkuji Ti za to. ;o)
|
01.05.2020 - 22:02
Kapka: Máš to sice povedený, ale...
Haha, možné je se stydět takhle ten krásný máj vidět :-)) Ale dá se, pesimisté... úhel pohledu, toť jisté. Oponuji, slunce svítí i ve městech voní kvítí škodlivostem navzdory nevidět ty potvory. První máj, čas ku lásce při večerní procházce pod kvetoucím stromem líbejme se honem pak rychle roušku na pusu a na dva metry v poklusu... :-) |
01.05.2020 - 17:51
Ringo: Marku, ani po této parafrázi tě nepovažuji za zdejšího parazita. ;-)
Naopak, tvoje dílko chválím. |
01.05.2020 - 07:18
ttragelaf: kozla starýho je nám po nějakém Máchovi
(F.L.Čelakovský) jeho báseń jest škvára (Tomíček) děj Máje je naprosto nepodstatný (Pelikánová) |
29.04.2020 - 20:04
|
29.04.2020 - 17:43
M.A.Rek: divoženka1: Kapka: Tara: Děkuju, dámy. I Vám po osvěžení rád nabídnu rámě. ;o)
|
29.04.2020 - 16:20
M.A.Rek: Psavec: S rozpálenou vždy. Děkuju.
|
29.04.2020 - 16:19
M.A.Rek: Ringo:
Děkuju. ;o) Než celé družstvo stačí jednu akvabelu. Ani Ringo víc neoslní stojí-li za starou belu. Však to Ringa není problém, že ne, nikdo akvabely neoslní jezero je-li vypuštěné. |
29.04.2020 - 16:12
M.A.Rek: Gándhí: Ano, s dlouhým si užije víc. Děkuju nadvakrát.
|
29.04.2020 - 16:05
Gándhí: osvěžující...
to lákáni nemá bejt s dlouhým? |
28.04.2020 - 22:03
Ringo: Je to přece jasné zcela,
že i když tělem slušně vlní, solitérní akvabela víc než družstvo neoslní. |
28.04.2020 - 19:48
M.A.Rek: Ringo: Kotorská zátoka je určitě krásný místo. Nejsi-li v potvorské situaci potvorského prvního února potvorského roku. Děkuju za nahlédnutí.
|
28.04.2020 - 19:43
M.A.Rek: Psavec: Obavu mám, že o tomto pravdu znám. Děkuju.
|
28.04.2020 - 19:41
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, rád dojmu, i když to neumím.
|
28.04.2020 - 14:57
Psavec: Krásně plyne.
|
28.04.2020 - 13:44
Tara: Povedené, Marku...
|
28.04.2020 - 12:49
divoženka1: Vodní hrátky jsou fajn
|


