M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
01.05.2020 - 22:50
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju, potěšilo mne, potěšilo-li tě.
01.05.2020 - 22:49
M.A.Rek: Ringo: Děkuju, Ringo. Chvála od Tebe - až se trochu bojím... ;o)
01.05.2020 - 22:47
M.A.Rek: ttragelaf: Díky za návštěvu. S citovanými ale moc nesouhlasím. Hanět něčí báseň mi připadá jako hanit i ty své. A navíc, nějak cítím, že parodovat jde jen to dobré. Špatné se paroduje samo.
01.05.2020 - 22:33
M.A.Rek: Kapka: Milá Kapko, jsem sice pesimistou podle Cabella (optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě a pesimista se obává, že je to pravda), ale jen podle něj. Což by mohl pesimista napsat takovou repliku? Optimista ve mne doufal, že Tě to nadzvedne, a napíšeš něco pozitivního. Což se povedlo a děkuji Ti za to. ;o)
01.05.2020 - 22:02
Kapka: Máš to sice povedený, ale...
Haha, možné je se stydět
takhle ten krásný máj vidět :-))
Ale dá se, pesimisté...
úhel pohledu, toť jisté.
Oponuji, slunce svítí
i ve městech voní kvítí
škodlivostem navzdory
nevidět ty potvory.
První máj, čas ku lásce
při večerní procházce
pod kvetoucím stromem
líbejme se honem
pak rychle roušku na pusu
a na dva metry v poklusu... :-)
01.05.2020 - 17:51
Ringo: Marku, ani po této parafrázi tě nepovažuji za zdejšího parazita. ;-)

Naopak, tvoje dílko chválím.
01.05.2020 - 07:18
ttragelaf: kozla starýho je nám po nějakém Máchovi
(F.L.Čelakovský)

jeho báseń jest škvára
(Tomíček)

děj Máje je naprosto nepodstatný
(Pelikánová)
29.04.2020 - 20:04
René Vulkán: sestoupit do řeky, co tak krásně plyne

stejně jako tato báseň
29.04.2020 - 17:43
M.A.Rek: divoženka1: Kapka: Tara: Děkuju, dámy. I Vám po osvěžení rád nabídnu rámě. ;o)
29.04.2020 - 16:20
M.A.Rek: Psavec: S rozpálenou vždy. Děkuju.
29.04.2020 - 16:19
M.A.Rek: Ringo:
Děkuju. ;o)

Než celé družstvo
stačí jednu akvabelu.
Ani Ringo víc neoslní
stojí-li za starou belu.

Však to Ringa
není problém, že ne,
nikdo akvabely neoslní
jezero je-li vypuštěné.
29.04.2020 - 16:12
M.A.Rek: Gándhí: Ano, s dlouhým si užije víc. Děkuju nadvakrát.
29.04.2020 - 16:05
Gándhí: osvěžující...
to lákáni nemá bejt s dlouhým?
28.04.2020 - 22:03
Ringo: Je to přece jasné zcela,
že i když tělem slušně vlní,
solitérní akvabela
víc než družstvo neoslní.
28.04.2020 - 19:48
M.A.Rek: Ringo: Kotorská zátoka je určitě krásný místo. Nejsi-li v potvorské situaci potvorského prvního února potvorského roku. Děkuju za nahlédnutí.
28.04.2020 - 19:43
M.A.Rek: Psavec: Obavu mám, že o tomto pravdu znám. Děkuju.
28.04.2020 - 19:41
M.A.Rek: Kapka: Děkuju, rád dojmu, i když to neumím.
28.04.2020 - 14:57
Psavec: Krásně plyne.
28.04.2020 - 13:44
Tara: Povedené, Marku...
28.04.2020 - 12:49
divoženka1: Vodní hrátky jsou fajn
1 ... 107|108|109|110|111|112|113|114|115 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku