M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.05.2020 - 16:13
Květka Š.: ...dobrý...
|
14.05.2020 - 09:34
Kapka: Pěkně poskládané, líbí se mi.
|
12.05.2020 - 22:17
Psavec: Napadlo mě ještě pár zvířátek.
|
12.05.2020 - 17:07
LadyUnknown: trefa!
|
12.05.2020 - 16:19
František: Pěkná inovace starších směrů. T
|
12.05.2020 - 14:32
M.A.Rek: Tara: Ringo: Kapka: blue: Díky za nahlédnutí i komentáře.
Muže sepsat nemůžu, to by modrá v modrém zbledla či zrudla. Ringo, co třeba: Krtonožce, když mariánku mi sežere, ospalému kotěti, když z ní se probere... |
12.05.2020 - 13:35
M.A.Rek: Gándhí: Psavec: vavaoko: Díky za pozastavení i pěkné komentáře.
|
12.05.2020 - 13:30
M.A.Rek: Gándhí: Květka Š.: Psavec: Ringo: ttragelaf: Dky za návštěvu, s Vámi se v tom hororu tolik nebojím.
|
12.05.2020 - 09:30
Tara: Skoro bajka:-))
|
12.05.2020 - 01:04
blue: ty dokážeš tolika způsoby polichotit ženě !! :) :) ...no, už se těším až někdo sepíše muže..
|
12.05.2020 - 00:16
Ringo: Žena se určitě podobá i krtonožce, jenom teď přesně nevímkdy... Kdybych si vzpomněl, tak se ještě ozvu. ;-)
|
11.05.2020 - 19:15
|
11.05.2020 - 12:16
|
10.05.2020 - 14:22
Psavec: Líbí se mi, hodnotím.
|
09.05.2020 - 10:22
vavaoko: Na optimismus je Ringo expert.
Máte to oba fajn. |
08.05.2020 - 23:45
Ringo: Marek v poutech URNY,
naštvaný a vzpurný, stupňuje svůj výstup – pliv na policistu. Rozčílil ho zloduch, vzduchem sviští vobuch, trojčivému Libresáku pár dalších ran ještě fláknul, dvě na prostor bříška, už je jako myška... ;-) |
08.05.2020 - 23:20
|
08.05.2020 - 23:16
M.A.Rek: Tara: Děkuju, Taro, bylo by to tak milé, leč nejde o můj výběr, ale o výběr mě. Jinými slovy, jde o strach, kdy už to šednutí neovlivním. A v tom mi asi nepomůže ani Dříve vyslovené přání.
|
08.05.2020 - 22:54
Ringo: Šancí k tomu přitulení
tolik už po MeToo není, a čím víc rostou v ksichtu faldy, tím rychlejc od nás prchaj zajdy. Však ty máš stále úspěch u žen, tvůj stvol bývá často vzpružen, vždy připraven ku výstřiku s doprovodem stenů, křiku. Nejsi starej, kurňa, nezve tě už urna, aby sis jak popel šedý v jejím vnitřku pěkně medil. |
08.05.2020 - 18:23
Tara: Prostě nesmí zšednout, ty chvíle.-)
|


