M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.05.2021 - 19:58
Lilith: Parádnost grafikózní ;-) Povedlo se!
|
29.05.2021 - 17:41
TetaKazi: Super nápad
|
29.05.2021 - 08:03
vavaoko: ST
|
28.05.2021 - 19:13
Psavec: Paráda.
|
28.05.2021 - 13:16
Besinka: To je krásné. ST.
|
28.05.2021 - 09:10
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Besinka: Dámy, děkuji, bylo mi potěšením při jarním tanci. ;o)
|
27.05.2021 - 13:58
Květka Š.: ST...
|
26.05.2021 - 18:52
Lilith: Krok sun šok a tak to téda bude povedený rok ;-)
Hihi... :-) |
26.05.2021 - 15:44
Besinka: Super. ST. Tralala.
|
26.05.2021 - 14:21
M.A.Rek: Květka Š.: Koala: Děkuju za nahlédnutí.
|
25.05.2021 - 17:10
Koala: Skvělý, silný.
|
24.05.2021 - 15:28
Květka Š.: ST**
|
24.05.2021 - 12:52
M.A.Rek: Lilith: Besinka: Jo, jo, zajímavá a silná noc. A ten závěr nebyl tak strašný, bylo to až úsměvné když onoho odváděla policie. Ten výstřel totiž zazněl jen někde hodně daleko, mne se ale hodil do příběhu. ;o) Díky za nahlédnutí.
|
24.05.2021 - 12:48
M.A.Rek: Špáďa: Děkuju, to je od Tebe milé. Ještě mi nikdo nenapsal, že ve svých letech mám náctileté sny. Mám takové pořád... ;o)
|
24.05.2021 - 12:46
M.A.Rek: René Vulkán: Ou, ou, Radovane, to nejde každý den...
Raději sem tam po nocích rýmy smolit, a patáke silné jen občas polykat, než feťákem stát se, otupen hledaje klid, a po čase opět po nocích lkát... |
24.05.2021 - 11:57
René Vulkán: zasněnost noci končí čtvrtou hodinou
- slabé prášky na spaní |
23.05.2021 - 23:07
Špáďa: Mívals jako -náctiletý rozhodně nenudné sny.
A tuze zajímavě a poeticky jsi je přeměnil do slov jen zdánlivě němých. |
22.05.2021 - 19:23
Lilith: Zajímavé a silné a parádně neobvyklé, jo, klobouk dolů, i s bryndáčkem oblaků... bezvadnózo ;-)
a nakonec ta pumelice... uf |
22.05.2021 - 10:12
Besinka: ST. Velmi silná báseň.
|
22.05.2021 - 09:25
M.A.Rek: Besinka: Děkuju, Bes.
|


