M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.04.2021 - 21:14
Lilith: Složitost mysli...balvanózní... mezi řádky fantasy... kdoví... vesmírná síla slova... pohne myslí... opět... kdoví kterým směrem... ;-)
Početla jsem si a zamyšlenkovala se s lehkou nadvěcností mi vlastní ;-) |
27.04.2021 - 11:39
vavaoko: ST
|
23.04.2021 - 09:06
M.A.Rek: Květka Š.: Lilith: Psavec: Díky za účast na kurzu háčkování. ;o)
|
22.04.2021 - 13:54
Květka Š.: ...dobrý...
|
20.04.2021 - 19:04
Psavec: Bezva, k holiči bych zaskočil rád.
|
19.04.2021 - 18:53
Lilith: Bezva, že jsou tu verše na háčky, že jsi je vycuc z tvé fajn pohádky ;-)
Teď jim můžu to ST s radostí dát :-) |
19.04.2021 - 16:18
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lilith. ;O)
|
18.04.2021 - 19:54
Lilith: Tak toto je počtení jedna radost i mnohozamyšlenost. Lecos se dozvíme, pohádka má dobrý nápad a je moudrá, verše mohu taktéž všechny ST obdarovat... kdyby to šlo ;-)
Konec je tedy velice smutný, ale život nejni jednoduchý a smrt je někdy hodně nespravedlivá... vím to... brrr Napsal jsi to skvělózně a klobouček dolů. Paráááda! ;-) |
14.04.2021 - 13:24
Gándhí: naložené tisíce let v roztoku soli
pilíře paláců co neměly namále běda! Ve velkém finále je rozkradli voli |
14.04.2021 - 10:01
M.A.Rek: Lilith: blue: Besinka: Díky za nakouknutí. Snad ne nakouknutí do budoucnosti... Skeptik ve mne ale tuší, že i náš svět bude brzy na dně.
|
13.04.2021 - 08:19
Besinka: ST. Pěkně napsáno.
|
12.04.2021 - 21:30
blue: někde v moři našli nějaké myslím velké kamenné kruhy ploché.. třeba tam spí ta dávná civilizace.. ale i další jiné zmizely a víme o nich jen trošku.. možná je dobré poučit se z minulosti a spojit to s tím jak a kde jsme nyní :)
|
12.04.2021 - 16:49
Lilith: Bájné říše mne vždycky lákaly, starověk a pátrání po původu lidstva... sleduju každý střípek nových informací, kdy už se Atlantida konečně prozradí...
A kdo byli tajemné Moai? Kam hledí? Koho očekávájí? Ano, dno dějin a tajemství a pravdy je přehluboké... A závěr tvého dílka opět bezva :-) |
23.03.2021 - 23:03
M.A.Rek: holátko: Jsem poctěn, děkuji. ;o)
|
23.03.2021 - 21:55
holátko: Čtu to tady nárazově a většinou někde venku s tím, že komentář přidám až doma, na čemž potom pohořím.
Nicméně tenhle kousek spolu s panem Češtinem mi tak hryže svědomí, až to musím napravit. Takže: Obě básně se mi líbí, ač mají víc než 17 slabik. UF |
23.03.2021 - 21:26
|
23.03.2021 - 21:16
|
23.03.2021 - 18:24
Lilith: Tak to moc potěšilo, že inspirovala k takovému fajnému dílku ;-)
|
23.03.2021 - 00:17
divoženka1: Moc pěkně ses začetl
|
21.03.2021 - 15:15
Květka Š.: ..no co už...počkáme
|


