M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
21.05.2021 - 03:43
Besinka: ST. Líbí.
20.05.2021 - 22:17
M.A.Rek: Psavec: Děkuju. Když je žena namalovaná, je vždy povedená. Protože když není povedená, není už to žena. ;o)
20.05.2021 - 22:14
Psavec: Povedená, ST.
20.05.2021 - 20:18
M.A.Rek: Besinka: Děkuju, Bes, znamená to, že chceš i stát modelem? ;o)
20.05.2021 - 20:17
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lil. Ono to je s holkama jako s tím malířským plátnem. Taky mají rub i líc, ať ty pomalované, nebo ty čisté. ;o)
20.05.2021 - 19:18
Besinka: St.Velmi podařené.
19.05.2021 - 19:47
Lilith: Raději se na rub plátna nedívat? Kdoví... některá je možná i snadno průhledná, u jiné ani rub či líc úplně nevidíš, neb dokonale je tajemná... ;-)
Moc pěkný nápad a počtení. Díky :-)
17.05.2021 - 19:38
Lilith: Jednou to tak možná skončí... a tvůj obraz je parádní stejně jak dílko, palec nahoru :-)
12.05.2021 - 16:27
M.A.Rek: Lilith: Děkuji, Lil, už pracuji na dalším básňobraze.
12.05.2021 - 16:25
M.A.Rek: divoženka1: Lilith: Děkuji, dámy, za navštívení moří erotična.
09.05.2021 - 19:12
Lilith: Krása... víc slov nemám...
09.05.2021 - 19:09
Lilith: Fantaziózní fajné dílko a parádní obraz, fakt zaujal ;-)
07.05.2021 - 07:10
divoženka1: Pokud pluje za přeludy kotvi se blbě to je jasný,ale zase je naděje a to je krásný
04.05.2021 - 09:25
M.A.Rek: Lilith: Děkuji, Lilith, já měl husinu už při psaní. A skvělá fantazie? Má velmi divný pocit, že by to fantazie nemusela být. Snad je to jen pocit, snad je to jen fantazie.
04.05.2021 - 09:21
M.A.Rek: vavaoko: Motivace? Snad touha, že vypsané se nestane, ač se dělo a děje. Uvědomění si, že nikdo z nás nemá právo si hrát na bohy. Naděje, že si to třeba přečte kluk, který za pár let bude sloužit v nové lidové armádě, a vzpomene si na důsledky, až bude mít prst na spoušti. Pavel Landovský kdysi řekl: "Režim tě může donutit střílet, ale nemůže tě donutit se trefit." Doba je už jinde. Stačí to zmáčknout, a technologie už cíl najde.
Neomlouvám se, jestli ti tato nepohádka nesedla. Jejím úkolem bylo šokovat a zdravě nasrat. U mne se to povedlo už při psaní.
V každém případě Ti děkuji přinejmenším za odvahu dočíst.
04.05.2021 - 08:47
vavaoko: By mě zajímalo, jaký průser tě motivoval k napsání něčeho takového. Poe by záviděl ten nápad. Píšeš dobře, ale toto mi nesedlo.
Tip za psaní.
03.05.2021 - 18:41
Lilith: Opravdu dospělá pohádka, ale bohužel v ní hrály i skutečné děti... husinka na mne hupsla... uf. Epilog pohodový zlo jako bůh sám... brrr
Je to síla a skvělá fantazie ;-)
01.05.2021 - 22:51
M.A.Rek: Lilith: Jo, jo, to je krásný a známý citát. Myslím, že ho má mnoho z nás vyrytý úhledným písmem na svých játrech. ;o)

Jen takový momentální mírně neumělý pokus ukázat, že určité řešení neřešitelného není řešením. ;o)

Díky za náfštěfu, s Tebou si vždy rád popovídám. ;o)
01.05.2021 - 20:58
Lilith: Alkohol však podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství ;-) Najednou mi z jednoho šuplíku v hlavě vyskočil tento citát z Limonádovýho Joe ;-) Pardon.
Ale tvé dílko je opravdu k zamyšlení... Díky za něj
28.04.2021 - 09:48
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Díky za nahlédnutí.

Aby ne, Lil, když se můžou "rozmyslet" neurony v šedé sračce, proč by to nesvedly galagie ve vesmírech? ;o) Na druhou stranu, když vidím jak to některým balvanům nemyslí, je to opravdu spíš fantasy...
1 ... 63|64|65|66|67|68|69|70|71 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku