M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
17.07.2021 - 21:15
M.A.Rek: Květka Š.: Gándhí: Krása, děkuji za doplnění. ;o)
16.07.2021 - 13:52
Gándhí: hvozd pln Kačenek
ryzce tam kde nečekáš
mykoorgie
16.07.2021 - 08:16
divoženka1: Paráda
14.07.2021 - 23:40
Psavec: Parádní kousek.
14.07.2021 - 21:17
Lilith: Už jako komentík se mi to líbilo a toto celé je prostě skvělé ;-) jooooo!
14.07.2021 - 15:02
Květka Š.: ----------------------------
..houbař s kosou
míří k lesu
jako houba už se třesu,
po vydatném dešti
houby rostou všechny zdejší,
křemenáče,pravé hříbky
holubinky,lišky,kozáci i babky
všechny jedlé jak je znáte
s tou kosou na ně
pospícháte?
-----------------------
14.07.2021 - 02:08
René Vulkán: ať se nám to neplete
nejhorší je ztráta
varlete
nebo obou
dvou
14.07.2021 - 00:01
Kajuta: Ač smutné, našel jsem si v tom spoustu hezkých myšlenek. Také děkuju.
13.07.2021 - 23:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. I za všechny co umí.
13.07.2021 - 23:55
M.A.Rek: Kajuta: Díky. Ano, štrašlivé, sloganem reklamy - Dva v jednom.
13.07.2021 - 23:53
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju, těší mne to.
13.07.2021 - 23:52
M.A.Rek: René Vulkán: Díky a soucítím.

Nebyl to satan
ale z Vrbětic špion
v masce žampion

Je ztráta horší
od satana žaludku
nebo žaludu?
13.07.2021 - 23:42
Kajuta: Do třetice jsem si opět krásně početl. :)
13.07.2021 - 23:41
Kajuta: STrašlivá situace :)
13.07.2021 - 23:40
Kajuta: Je to parádní. :)
13.07.2021 - 23:36
René Vulkán: jakoby žaludek
mi propíchla katana

sežral jsem satana
13.07.2021 - 23:34
M.A.Rek: René Vulkán: Psavec: Lilith: Květka Š.: Besinka: Děkuji, a nechť z Vás tryskají jen samé verše.
13.07.2021 - 23:31
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Besinka:
Vím, že houby vím,
vím, že houby jím,
a vám velké Díky dím.
13.07.2021 - 21:47
Psavec: Houbařské perličky.
13.07.2021 - 19:11
Besinka: Líbí.
1 ... 58|59|60|61|62|63|64|65|66 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku