M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2021 - 12:44
Besinka: Líbí.
|
13.06.2021 - 18:43
Lilith: Jo, povedla se... ;-)
|
13.06.2021 - 07:38
Besinka: ST.
|
12.06.2021 - 23:27
M.A.Rek: Psavec: Besinka: Lilith: Díky za spolujízdu mezi rybníky.
|
12.06.2021 - 22:40
Psavec: Povedená.
|
09.06.2021 - 20:06
Lilith: Bezvadnózo ;-)
|
09.06.2021 - 11:59
Psavec: Povedený kousek, ST.
|
09.06.2021 - 08:05
M.A.Rek: René Vulkán:
Kolem kolem těch jsme ale nejeli, ty žvíže... ;o) |
09.06.2021 - 07:10
|
08.06.2021 - 15:51
Besinka: ST. Líbí.
|
08.06.2021 - 09:27
M.A.Rek: René Vulkán:
Ach tak, tož to jo, už rozumím. Chvíli mi trvalo najít souvislost mezi mlčením, svačinou, Čapkem a Sisyfosem, a ona tu je: Valí se výš a výš, jak balvan valí, valí ho nahý a bos, výš valí balvan mlčky a zadumán, v zamyšlení na všelicos, je tak nadčasový, přemýšlí o Čapkovi, zda mlčení je přínos, Je i tak přízemní, když ve výšinách chuť dostal na gyros, chuti pln ret olízne si, na chvíli poleví, upustil balvan Sisyfos... Díky ;O) |
06.06.2021 - 22:37
René Vulkán: jen asociace na valení kamene
|
06.06.2021 - 20:16
M.A.Rek: Lilith: Že jo? A děkuju.
|
06.06.2021 - 20:16
M.A.Rek: René Vulkán: To je moc hluboký, nerozumím tomu. :o(
|
06.06.2021 - 20:15
M.A.Rek: Besinka: Jen čekat na roznětku... Děkuji. ;o)
|
06.06.2021 - 18:20
Lilith: Mlčet, nesvěřit se, či nemlčet a svěřit se... toť otázka...
|
05.06.2021 - 16:33
Květka Š.: **st**
|
04.06.2021 - 22:32
|
04.06.2021 - 21:45
Besinka: ST. Citát je opravdu na místě. Když něco dusíme v sobě, i roky, je to jako by v nás byl dynamit.
|
04.06.2021 - 10:28
Besinka: St. Opravdu výstižné. smutky nejde utopit. Člověk je musí přijmout a naučit se s nimi žít.
|


