M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2021 - 12:44
Besinka: Líbí.
13.06.2021 - 18:43
Lilith: Jo, povedla se... ;-)
13.06.2021 - 07:38
Besinka: ST.
12.06.2021 - 23:27
M.A.Rek: Psavec: Besinka: Lilith: Díky za spolujízdu mezi rybníky.
12.06.2021 - 22:40
Psavec: Povedená.
09.06.2021 - 20:06
Lilith: Bezvadnózo ;-)
09.06.2021 - 11:59
Psavec: Povedený kousek, ST.
09.06.2021 - 08:05
M.A.Rek: René Vulkán:
Kolem kolem těch jsme ale nejeli, ty žvíže... ;o)
09.06.2021 - 07:10
René Vulkán: čoveče, já jsem jich tam objevil mnohem víc!
třeba:

Užvíš, Žvíš, Víšže, Žeoč ... :-)
08.06.2021 - 15:51
Besinka: ST. Líbí.
08.06.2021 - 09:27
M.A.Rek: René Vulkán:
Ach tak, tož to jo, už rozumím.
Chvíli mi trvalo najít souvislost mezi mlčením, svačinou, Čapkem a Sisyfosem, a ona tu je:

Valí se výš a výš, jak balvan valí,
valí ho nahý a bos,
výš valí balvan mlčky a zadumán,
v zamyšlení na všelicos,
je tak nadčasový, přemýšlí o Čapkovi,
zda mlčení je přínos,
Je i tak přízemní, když ve výšinách
chuť dostal na gyros,
chuti pln ret olízne si, na chvíli poleví,
upustil balvan Sisyfos...

Díky ;O)
06.06.2021 - 22:37
René Vulkán: jen asociace na valení kamene
06.06.2021 - 20:16
M.A.Rek: Lilith: Že jo? A děkuju.
06.06.2021 - 20:16
M.A.Rek: René Vulkán: To je moc hluboký, nerozumím tomu. :o(
06.06.2021 - 20:15
M.A.Rek: Besinka: Jen čekat na roznětku... Děkuji. ;o)
06.06.2021 - 18:20
Lilith: Mlčet, nesvěřit se, či nemlčet a svěřit se... toť otázka...
05.06.2021 - 16:33
Květka Š.: **st**
04.06.2021 - 22:32
René Vulkán: kdo balvan valí
že nemá čas na gyros?

Sisyfos
04.06.2021 - 21:45
Besinka: ST. Citát je opravdu na místě. Když něco dusíme v sobě, i roky, je to jako by v nás byl dynamit.
04.06.2021 - 10:28
Besinka: St. Opravdu výstižné. smutky nejde utopit. Člověk je musí přijmout a naučit se s nimi žít.
1 ... 60|61|62|63|64|65|66|67|68 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku