M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2021 - 11:44
04.03.2021 - 10:22
vavaoko: Pohrál sis. ST
03.03.2021 - 19:16
Psavec: Perlíš a bavíš.
03.03.2021 - 18:37
cestadolesa: Povedené. Raději nebudu žádnou sloku vypichovat, jelikož chci být za slušnou:))
03.03.2021 - 18:03
Lilith: Dobrodrsnomluvíš jak život sám
jak skutečnost bys znal
mikrobajky jsou moc fajn
proto se kulišácky usmívám ;-)
03.03.2021 - 17:23
René Vulkán: proč holub
nikdy neposral slepce
víte lidi?

slepej vyhne se lehce
slepej hovno
vidí
03.03.2021 - 14:46
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
03.03.2021 - 13:42
Květka Š.: **st**
28.02.2021 - 10:04
vavaoko: Marťanská kronika byla má "povinná" četba. Dům Usherů je prostě pecka.
A ten tvůj nápad vůbec nezní špatně.
ST
27.02.2021 - 20:02
Lilith: Mne horory baví, protože se u nich bavím a ten tvůj to je přesně ono, co mne baví ;-) Díky, páč dekadence tu moc nejni...
27.02.2021 - 19:55
M.A.Rek: Lilith: Tak alespoň někoho zaujala ta příšerná a hororová dekadence, děkuju.
27.02.2021 - 19:50
Lilith: Šmankote, se tu chechtám na plný gulky... pardon... ;-))
Tohle je teda parádní hustota! Moje parketa, to tu fakt chybělo, klobouček dolů... ne však do domu U Serů... :-)
Zakládám si
27.02.2021 - 19:40
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, to mne těší. A nejsi odtamtud? ;O)
27.02.2021 - 19:17
Lilith: Je to parádní... víc slov nemám... ;-)
27.02.2021 - 17:45
M.A.Rek: zenge: Psavec: matousekKkrejca: Velké díky blížencům i rozvedencům.
27.02.2021 - 16:06
zenge: ST za všechny rozvedence:)
25.02.2021 - 19:27
Psavec: Líbí se mi, hodnotím.
25.02.2021 - 16:58
matousekKkrejca: ST... pěkné :)
24.02.2021 - 10:56
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Díky za účast. Bolí, ale ještě šlapou. A co bolí, má se rozchodit.
23.02.2021 - 10:13
vavaoko: Bolavý nohy? To znám. Užívám si to už pár let. Asi to čeká kdekoho. Vydržíme.
ST
1 ... 66|67|68|69|70|71|72|73|74 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku