M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2021 - 11:44
divoženka1: :-)
|
04.03.2021 - 10:22
vavaoko: Pohrál sis. ST
|
03.03.2021 - 19:16
Psavec: Perlíš a bavíš.
|
03.03.2021 - 18:37
cestadolesa: Povedené. Raději nebudu žádnou sloku vypichovat, jelikož chci být za slušnou:))
|
03.03.2021 - 18:03
Lilith: Dobrodrsnomluvíš jak život sám
jak skutečnost bys znal mikrobajky jsou moc fajn proto se kulišácky usmívám ;-) |
03.03.2021 - 17:23
|
03.03.2021 - 14:46
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
|
03.03.2021 - 13:42
Květka Š.: **st**
|
28.02.2021 - 10:04
vavaoko: Marťanská kronika byla má "povinná" četba. Dům Usherů je prostě pecka.
A ten tvůj nápad vůbec nezní špatně. ST |
27.02.2021 - 20:02
Lilith: Mne horory baví, protože se u nich bavím a ten tvůj to je přesně ono, co mne baví ;-) Díky, páč dekadence tu moc nejni...
|
27.02.2021 - 19:55
M.A.Rek: Lilith: Tak alespoň někoho zaujala ta příšerná a hororová dekadence, děkuju.
|
27.02.2021 - 19:50
Lilith: Šmankote, se tu chechtám na plný gulky... pardon... ;-))
Tohle je teda parádní hustota! Moje parketa, to tu fakt chybělo, klobouček dolů... ne však do domu U Serů... :-) Zakládám si |
27.02.2021 - 19:40
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, to mne těší. A nejsi odtamtud? ;O)
|
27.02.2021 - 19:17
Lilith: Je to parádní... víc slov nemám... ;-)
|
27.02.2021 - 17:45
M.A.Rek: zenge: Psavec: matousekKkrejca: Velké díky blížencům i rozvedencům.
|
27.02.2021 - 16:06
zenge: ST za všechny rozvedence:)
|
25.02.2021 - 19:27
Psavec: Líbí se mi, hodnotím.
|
25.02.2021 - 16:58
matousekKkrejca: ST... pěkné :)
|
24.02.2021 - 10:56
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Díky za účast. Bolí, ale ještě šlapou. A co bolí, má se rozchodit.
|
23.02.2021 - 10:13
vavaoko: Bolavý nohy? To znám. Užívám si to už pár let. Asi to čeká kdekoho. Vydržíme.
ST |


