M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2021 - 18:25
Lilith: Toť krásný je den i tvé srandovně haikulózní dílko ;-)
Dík za pobavení :-) O žaludu a dubu u mne vede ;-)) |
09.07.2021 - 18:45
Lilith: Zrovna jsme dnes trčeli v zácpě, naštěstí bez průjmu hihi ;-)
Fajné do dílko až mrazí ;-) |
06.07.2021 - 20:55
René Vulkán: a tak jeden
co se mu moc chtělo už měl v křeči tělo pustil nutkání udidla a že přeskočí svodidla ... byl na dálničním mostě polámal si "kostě" |
06.07.2021 - 15:46
Psavec: Tak to je na katastrofu zaděláno.
|
06.07.2021 - 13:53
Květka Š.: ..zácpa i ten opak za moc nestojí, :-)..:-(
|
06.07.2021 - 12:24
Besinka: St. Zácpy také nemám ráda.
|
06.07.2021 - 10:02
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Besinka: Děkuju za vzpomínku.
|
06.07.2021 - 10:01
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lil.
|
03.07.2021 - 14:30
Květka Š.: Oni ti blízcí jsou a byli a budou moc milí...ST,St,st...
|
03.07.2021 - 08:49
Besinka: Moc oslovila. Opravdu zasloužené ST.
|
02.07.2021 - 22:32
Psavec: Povedená.
|
29.06.2021 - 17:50
Lilith: Zamyšlenková...
|
28.06.2021 - 00:07
M.A.Rek: René Vulkán: Psavec: Lilith: Snové děkUjU vám všem.
|
25.06.2021 - 19:27
Lilith: Tentokrát jen tichunce zaboduji ;-)
Dílko je to pěkné! |
24.06.2021 - 12:03
Psavec: Dám ST.
|
24.06.2021 - 06:28
René Vulkán: já jsem v pase O
s gigantickým obvodem |
17.06.2021 - 14:19
M.A.Rek: Besinka: Lilith: Děkuju, dámy.
|
14.06.2021 - 19:02
Lilith: P.S.: Důležité je, myslím, to první slovo i to poslední ;-)
A už psssst ;-) |
14.06.2021 - 18:50
Lilith: Jsem potěšena, že mé dílko inspirovalo k této parádnosti ;-) Bezva jsi to napsal!
Jsem Lilith a dycky jsem byla první, heč... a všechny Evy jsou až na druhým místě, pipky... raději peklo než nebe a cudný ráj... a i s démonama všech kategorií si poradím... hihi :-)) slova jsou motorem života... toť názor lidštější Lil ;+) |
14.06.2021 - 14:22
Květka Š.: bezva...
|


