M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.06.2021 - 21:38
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju, Divoženko. A nebojíš se hledání odpovědí? Mne s každou přijde i spousta dalších otázek.
|
02.06.2021 - 21:35
M.A.Rek: Gándhí: To nevím, ale jsem tomu rád. Netušil jsem, že malý experimentík s textem potlačeným a podřízeným grafice tolik zaujme.
|
02.06.2021 - 21:32
M.A.Rek: Besinka: To jsem rád.
A nevadí, že je to tak smutný? |
02.06.2021 - 16:22
Lilith: Jen tichounké ST
|
02.06.2021 - 15:55
divoženka1: Proč se mi tohle libí protože je to zdařilá otázka na kterou mohu hledat odpovědi a výborná grafika chtélo by to dvě ST
|
02.06.2021 - 14:53
Besinka: ST. Líbí se mi.
|
02.06.2021 - 10:42
Gándhí: Proč se mi todle líbí?
|
01.06.2021 - 23:13
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. ;o)
|
01.06.2021 - 16:36
Květka Š.: :)..ST..
|
01.06.2021 - 06:23
Besinka: ST.
|
31.05.2021 - 20:56
M.A.Rek: Lilith: divoženka1: Besinka: Děkuji, dámy. Nebyly vy jste v tom parku taky někdy? ;o)
|
31.05.2021 - 19:50
M.A.Rek: xlps: Tak to bezesporu. Děkuji. :o)
|
31.05.2021 - 19:49
M.A.Rek: Besinka: Děkuji. Úžasný je ten svět. Na druhé straně té pahorkatiny je i krásné jezero pod Kozí hůrkou, a v rákosových "doutnících" tam žijí Malibiové... (https://m-a-rek.rajce.idnes.cz/Obrazy/1485278173)
|
31.05.2021 - 18:08
Lilith: Těm dvěma i tobě ST a souhlas s Divoženkou ;-)
|
31.05.2021 - 15:51
divoženka1: Nikdy člověk nevi co je navždy,láska ma mnoho podob a ty máš ST
|
31.05.2021 - 15:20
Besinka: ST. Líbí.
|
31.05.2021 - 13:41
Besinka: ST. Úžasné.
|
31.05.2021 - 00:37
|
30.05.2021 - 20:18
M.A.Rek: vavaoko: TetaKazi: Psavec: Lilith: Květka Š.: Besinka: Děkuju moc, odpovědi ale nemám.
|
30.05.2021 - 15:05
Květka Š.: ST...tak to se povedlo...a moc
|


