M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2021 - 15:46
Lilith: Toť
19.03.2021 - 20:58
M.A.Rek: valerie: Lilith: Květka Š.: Dámy, bylo mi ctí, a děkuji.
Valerie, dlouho jsem Tě zde "neviděl", na to malování stačí pár snů, plátno, barvy a trocha času. ;o)
19.03.2021 - 15:26
valerie: Jooo, tak bych to taky chtěla, k obrazu svému svět si malovat....a pod plachtami snít
19.03.2021 - 14:13
Květka Š.: :-)...st...
18.03.2021 - 19:54
Lilith: Díky za krásný počtení, námořníku ;-)
17.03.2021 - 22:05
M.A.Rek: zenge: Děkuju. Opilej su já, koráb je "básňobrazem" (viz odkaz).
17.03.2021 - 21:58
zenge: ouplnej opilej koráb:-)
13.03.2021 - 19:39
M.A.Rek: Gándhí:
Přéééésně. Tedy, možná dřív.
Dnes by se o mne popraly leda tak Helfi, Atropos a Funebralis.
Díky za návštěvu.
13.03.2021 - 19:27
Gándhí: když dvě se o tě perou
jednu bys zakous...
jenže, kotě, kterou?
12.03.2021 - 11:20
M.A.Rek: vavaoko: Lilith:
Od milenců? U soků v lásce? Megabit! Možná i terabit. ;O) Díky za nakouknutí.
12.03.2021 - 11:10
Lilith: Mohu potvrdit slova kolegy výše: Na základce se praly dvě spolužačky, v dobrém jsem je chtěla usmířit a dostala jsem taky... takže nikdy více se mezi nikoho raději nepletu, však si to sami vyřeší ;-)
Dobře jsi to napsal, fakt ;-)
12.03.2021 - 09:57
vavaoko: Když se dva perou, je bit ten třetí. Jen se zkus zamíchat do rvačky dvou milenců. Budeš bit.
ST
10.03.2021 - 10:25
M.A.Rek: divoženka1: Děkuju moc... ;O)
10.03.2021 - 10:23
M.A.Rek: raďo: Děkuju. Spíš trochu smutná. ;O)
08.03.2021 - 14:58
raďo: ta poslední je geniální ST..
08.03.2021 - 04:00
divoženka1: Já už ji četla ,akorát někdy hned nereaguji možná jsem ani nebyla přihlášená ,ted jsem si ji s chuti přečetla podruhé ST
07.03.2021 - 19:17
M.A.Rek: Děkuju, Lil, za moc milá slova. Že nikdo nereagoval bych nikomu neměl za zlé. Třeba nečetli Na východ od ráje*, nebo už znají jen musím a nesmím, a ne to kouzelné slůvko mezi tím, nebo jim ty verše přijdou blbé, či jen nicneříkající. Koneckonců, taky se mi to stává, když si po sobě něco přečtu. ;O)

* Ta kniha mne fascinuje už pětačtyřicet let. Tlustá kniha o jediném slově. Několikrát zfilmovaná, a ani v jednou přepisu se neobjevil Hlavní hrdina, a o tom slově ani slovo. Až mne to vedlo k zamyšlení - nepochopil jsem tu knihu já, nebo filmaři?
07.03.2021 - 18:15
Lilith: Slovo, které bere sílu vší slabosti, zbabělosti a lenosti. Můžeme, ale nemusíme... nic nemusíme... jenom můžeme...
Tvé dílko je skvostné, zaujalo mne, tak nějak mu rozumím. Divím se, že nikdo ještě nereagoval...
Za mne... ST+Z
05.03.2021 - 20:30
M.A.Rek: vavaoko: Psavec: Lilith: divoženka1: cestadolesa: Děkuju, jsem rád, že Vás taková ptákovina pobavila.
05.03.2021 - 20:29
M.A.Rek: René Vulkán: To je dobrý. Děkuji.

snad holub
před domem nazasáhne
nás ráno

v co vkročíme
však vidět prahne
...
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku