Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
13.01.2012 - 11:21
severanka: Hmm třeba ty tvoje..ty se smějou na dálku:))Dík!
|
13.01.2012 - 10:56
Pro mi jsi stále princezna co kouzlí úsměv a slunce místo deště:)))St
|
13.01.2012 - 10:54
I temní andělé..do sebe hodně mají...mohla bych vyprávět:)))
|
13.01.2012 - 10:21
Moc pěkný..ST
|
13.01.2012 - 10:20
Taky mám dvojče, ale to mi nenapadlo:))
|
13.01.2012 - 10:15
ta zeď..
|
13.01.2012 - 10:13
Bohužel vrátit čas nelze...zatím:)ST
|
13.01.2012 - 10:08
ta je moc povedená:)..
|
13.01.2012 - 10:05
Noo horší bude až dojdou penízky na dlabanec:(..
|
13.01.2012 - 10:03
Dobrýýý:)
|
13.01.2012 - 10:02
Moc hezká:))..
|
13.01.2012 - 09:57
Tvrdá realita:))..
|
13.01.2012 - 09:52
Dokud nezkusíš, nepoznáš
dyžtak do pytle s autíčkem přidáš.. |
13.01.2012 - 09:49
Fregata či veslice
poslouchej srdce kdy bijí nejvíce:))KrásnoST |
13.01.2012 - 09:45
zenge: Myslím, že zrovna ty aspoň tři:))Dík , že jsi se stavil:))
|
13.01.2012 - 09:43
Hybridka22: Postavíš ho na koleje a rozjedeš pak:)))Díky:)
|
12.01.2012 - 19:04
hodně zvláštní, zajímavé:)
|
12.01.2012 - 19:03
tebe též..navíc ST dostaneš:))
|
12.01.2012 - 19:00
možná i vesmír:)
|
12.01.2012 - 18:59
:)))
|


