Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 12:48
Jéé ta zavoněla..to znám..pokoj, učit, usnout, vstát atd:)..
|
12.01.2012 - 06:59
Bíša: radek oslov: Díky kluci.Ano je od srdce:))
|
11.01.2012 - 18:48
Proč bolí láska
proč špatná sázka proč porod bolí odpověd hledej v soli..slz radosti i smutku v síle skutků:) |
11.01.2012 - 18:17
Stará, nestará moc hezká:))
|
11.01.2012 - 17:42
Ať ty dny brzy utečou
ať ty dny se nevlečou:). |
11.01.2012 - 17:40
Jednou prohlédne
a pochopí žádný člověk hned dobře nevolí:))Máš srdce a to zatím stačí..každý si pro pochopení kráčí, někdo dýl:)) |
11.01.2012 - 17:23
Dlouhé roky i já samotářem byla:))Však v přátelství obrovská jest síla:)
|
11.01.2012 - 17:21
Elisha: E.T.Jane: Holky děkuju:))))
|
11.01.2012 - 17:06
G.P.: Aspoń je kam se vracet:))Děkuji:)
|
11.01.2012 - 16:16
Psavec: Hmm to mé údolíčko také žel:(Děkuji za zastávku tady:))
|
11.01.2012 - 16:15
severanka: Už se třesu ....závislá jsem na přednesu, ale musíš tajně:)))Dík za návštěvu:)
|
11.01.2012 - 15:51
Hmm zvláštní, nevtíravý styl.Vítej zde v modrém nebi básníků ať se ti líbí:))
|
11.01.2012 - 14:49
Špáďa: Zase jsi mne dostal:))Dík za nyny komentík:))Víš jak ztěží
liška prchá z Zoo co se střeží?:(To víš želvičky udělaj frnk, ale já:)) |
11.01.2012 - 14:45
kavec: Jsem ráda, že jsi došel až sem:))Díky:))
|
11.01.2012 - 14:43
Joo hodně dobrýý:))
|
11.01.2012 - 13:56
Tedyyy:)ST
|
11.01.2012 - 13:51
carodejka: Hurrrá napnout plachty směr carodějka:))
toho muže přes palubu vylovíme cestou zpět:)) |
11.01.2012 - 13:28
carodejka: Ten grok, nebo úsměv?Zlatíčko..citrůnek
rumíček vody netřeba na vrch cukříček..úsměv chechtáček ten k tomu patří za chvilku zajdu rovnou na tři..budem se chechtat jak námořní bratři:)) |
11.01.2012 - 13:23
Kars: Děkuji za koment krásný
v lese potkáme se to je jasný:)) |
11.01.2012 - 13:19
Kars: Doufám, že v paměti máš lepší pořádek než já:)Tedy že, tam nemáš takej brajgl jako já:)Pokud ano tož pojď se toulat pospolu:))Děkuji!
|


