Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 10:50
Moc pěkně popsáno
v noci přes ráno:) |
16.01.2012 - 10:49
Hlavou nerozbiješ zeď
i srdcem lze hledět vpřed:)) |
16.01.2012 - 10:35
Miluju vůni jarního deště
přivírám oči pohlaď mi ještě horké čelo, rudé rty...déšť ten prach z ocasu komety:)St |
16.01.2012 - 10:32
enigman: mno ty taky píchaj..to je fakt..navíc maj blešky:))Dík!
|
16.01.2012 - 10:27
Co když obě stejné pocity máte
z ušlechtilého odříkání si lásku nevyznáte? Zkus to:)))ST |
16.01.2012 - 10:23
hmm nechápu, pokud nejsou zlaté..ale čte se to dobře:))ST
|
16.01.2012 - 10:19
Jakpak pane potkane ať se Vám nic nestane..připoměls...jinak suprově nabité..ST
|
16.01.2012 - 10:16
NádhernoSt:))Moc nyny:)ST
|
16.01.2012 - 10:15
Zvlášť konec velmi povedený..ST
|
16.01.2012 - 10:13
Mario de Janeiro: Kdyby na drink..mizera to byl..málem lišku o kožíšek připravil:)Dík za nyny komentík:)
|
16.01.2012 - 10:12
..jedině ve 3D..:)
..pak jest povoleno vše:)Nádherně poskládaná slova ST |
16.01.2012 - 09:56
Sílu kry určují oba..ať zmizí roztaje ta zloba...
žijte již veselé jen hry lásky:)) |
16.01.2012 - 08:39
´Moc pěkný...ňaminka:))ST
|
16.01.2012 - 08:27
:))))))))))))))))))))))))))))Hodně super/!!
|
16.01.2012 - 08:26
Kopice..dobře vybírej:))ST
|
16.01.2012 - 08:14
Mario de Janeiro: ttragelaf:Děkuju:))
|
15.01.2012 - 17:10
Krásné vzpomínání:)ST
|
15.01.2012 - 17:09
Připomělas mi mé oblíbené ořezávátko..ve tvaru pejska:)Moc hezké.
|
15.01.2012 - 17:06
Záleží jen na každém z nás co vpíše do své minulosti:)Zajímavě napsané.
|
15.01.2012 - 16:55
Ach ta můza..ST
|


