Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
12.01.2012 - 18:51
S velkým citem napsáno st
|
12.01.2012 - 18:49
Schovávaná je taky dobrá..já už ji raději nehraju..už by nehledali:)
|
12.01.2012 - 18:46
Chytrému vždyť velí mysl
bez mužnosti nemá smysl chovat mladé laně vy.. se na ně:))ST |
12.01.2012 - 18:43
a pak teprve zem otřásla se řádně:))..Dost dobrý:))
|
12.01.2012 - 18:40
Co žene lidi zkusit se spálit
kdože je bude chválit vždyť každý může pít i nalít:) Krásné ST |
12.01.2012 - 18:36
Děkuji za krásný koment:))
|
12.01.2012 - 16:03
HuSTý moc dobrý:))
|
12.01.2012 - 15:16
..se ti moooc povedla:))
|
12.01.2012 - 14:23
NÁDHERA:))st:)
|
12.01.2012 - 14:20
Hodně dobrý i bez venku..až kol projdeš zvu na sklenku:)Adresa"U KŘIVÉHO DUBU:))
|
12.01.2012 - 14:18
Moc pěkné:))
|
12.01.2012 - 14:16
KrásnoST:)))
|
12.01.2012 - 14:15
...určitě odpustí:)
|
12.01.2012 - 13:15
suprová:))
|
12.01.2012 - 13:11
Moc činaná báseňka:)
|
12.01.2012 - 13:09
Porvi se máš na to!!!!
|
12.01.2012 - 13:04
Mezi mládež nepatřím dávno, však děkovat jde mi snadno:))
|
12.01.2012 - 13:00
Já taky a mooc:))
|
12.01.2012 - 12:59
..také věřím..většinou:))
|
12.01.2012 - 12:50
NádhernoST plná všeho moc nyny:))
|


