Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
13.01.2012 - 17:37
Drrrž a nepuST:))
|
13.01.2012 - 17:35
zenge: Dokážu si to živě představit chichi:)Díky:)
|
13.01.2012 - 17:34
Queer: Dík, že jsi nakoulkla:)
|
13.01.2012 - 17:33
střelkyně1: Hybridka22: Děkuju holky za krásné komenty:)
|
13.01.2012 - 15:37
Mám plnou krabici těch malejch potvor až se budeš nudit zaskoč:))
|
13.01.2012 - 15:34
Cítím to STejně:))
|
13.01.2012 - 15:25
Pěknýý tak nějak jsem to cítila když jsem v25 ZJISTILA, ŽE MÁM JEŠTĚ BRATRA A SESTRU:)St
|
13.01.2012 - 14:33
enigman: Jéé a naučíš?Dík:))
|
13.01.2012 - 14:21
nebezpečné tvoje ženství
dohání je ku šílenství:)St |
13.01.2012 - 13:44
Zajímavé přečtu ještě jednou:)
|
13.01.2012 - 13:34
Ty už ji máš:))St za kopici citů natlučenou do veršů:))
|
13.01.2012 - 13:30
Siorak: Píšu, že děkuji a křičím k zemiiiii:))
|
13.01.2012 - 13:25
dobře, že už smutek zmizel:)
|
13.01.2012 - 13:24
Opět st:)
|
13.01.2012 - 13:22
Dá se to plavidlo někde stopnout?ST:)
|
13.01.2012 - 13:20
Pěkně, něžně
rozevláté v tvé náruči běžně, jemně zahučí:))ST |
13.01.2012 - 13:16
Ano chlapík:)))ST
|
13.01.2012 - 12:31
vodnar: Znáš to chichi:))Dík:)
|
13.01.2012 - 12:04
Kajuta: ..ano i zabít:(Dík že jsi se stavěl:)
|
13.01.2012 - 11:37
Mozarta můžu stejně jako tvé básně:))
|


