Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
11.01.2012 - 09:28
Vzpomínky jsou krásné
občas bolí kde jsou ty časy jasné kdy toulali se v polí:) Též mi přijde povědomá..to ta vůně natě:)) |
11.01.2012 - 09:22
Nenapsaná slova bolívají víc než ta nevyslovená....piš:))
|
11.01.2012 - 09:20
Povedlo se ti napsat přesně to co mnoho z nás již pocítilo:(ST
|
11.01.2012 - 09:17
Pro zas.romantik
ty už najdeš správnej trik jak si můzu přivábit:)) |
11.01.2012 - 09:12
Špáďa: chladim stále zuřivěji
kouří tlapky kouří a tak pjosím čaroději vykouzli mi louži po tej liška touží:)) |
10.01.2012 - 19:24
Špáďa: Chichi
|
10.01.2012 - 19:23
Špáďa: Dík za adresu:)A za komenty:))
|
10.01.2012 - 19:20
To je pravda..nevoňavá, ale pravda:))
|
10.01.2012 - 19:19
Špáďa: I ty jeden:))Dík.
|
10.01.2012 - 18:48
Hmm..děsný:(
|
10.01.2012 - 18:43
Ta beznaděj ve mně křičí
smůla cení zoubky štičí bez barev se malíř zničí:)St za ten náboj.. |
10.01.2012 - 18:38
radek oslov: Mnohokrát děkuji:))
|
10.01.2012 - 18:26
Hodně řečeno:)
|
10.01.2012 - 18:23
Krásný pro obsah...také mám ráda ty divné..co mají radost z dobrého slova, pohledu:)Vím, že víš co tím myslím:))ST
|
10.01.2012 - 18:05
KrásnoST:)
|
10.01.2012 - 18:04
Hmm:(.
|
10.01.2012 - 18:02
Krásně vymyšleno, ale kde na to brát?:)ST a bez keců:))
|
10.01.2012 - 17:43
krátká, dobrá.
|
10.01.2012 - 17:41
Počasí lepší
nežli vláda pod tím bordelem příroda zvadla:( |
10.01.2012 - 16:50
St:)
|


