Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
15.01.2012 - 16:53
Auva :(
|
15.01.2012 - 16:52
Barbucha by tleskala:))..
|
15.01.2012 - 16:27
krásně jsi ho pokořila...a teď vyrazit ho oknem ven)ST
|
15.01.2012 - 16:25
Hmm to je nádhernoST:))
|
15.01.2012 - 16:23
ŽivotnoST:)
|
15.01.2012 - 16:21
:))
|
15.01.2012 - 16:19
Tvé další o...určitě nevynechám:))St
|
15.01.2012 - 15:57
umíš dobře zahnat chmury:))ST
|
15.01.2012 - 15:41
Moc hezké:))ST
|
15.01.2012 - 15:38
Hezky napsané..St
|
15.01.2012 - 15:37
asi nějakej Evžen:)
|
15.01.2012 - 15:35
..ano a bez příkras...St:)))
|
15.01.2012 - 15:27
Špáďa: Děkuju, budu se snažit:))
|
15.01.2012 - 15:26
hloubavá: Děkuju:))
|
14.01.2012 - 08:42
:))))))))))))))
|
14.01.2012 - 08:42
St bez keců:))
|
14.01.2012 - 08:38
Psavec: Děkuju:))
|
13.01.2012 - 23:32
Hmm taky už jaro vyhlížím:))
|
13.01.2012 - 23:18
ta je huSTá:)
|
13.01.2012 - 23:14
splávek ku druhému břehu prchá, že to byla štika mrcha, ale táááákhle veliká.))
|


