Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
11.01.2012 - 13:17
Myslela jsem, že půjdu pátrat po mořském vraku
ale když rum došel tak na to hážu bobek:))Moc hezké dík za úsměv:)) |
11.01.2012 - 13:03
Jen se připlížím máznout tipík a zmizím..krásnost:))Nechci narušit ten náboj:))
|
11.01.2012 - 12:51
Taky se mi líbí:)St..tiše bezbranná
loutna ohraná zlomená křídla loutka zplihlá. |
11.01.2012 - 12:45
Má sílu:)Pěkně napsáno.
|
11.01.2012 - 12:39
WhiteSkull: Dobře se ti zdá, do údolíčka daleko tak utíkám sem:)))
|
11.01.2012 - 12:31
Určitě se najde:))ST
|
11.01.2012 - 12:28
Mbonita: Paulmatthiole: Děkuji:)
|
11.01.2012 - 11:18
:))
|
11.01.2012 - 11:16
KrásnoST něžná:))
|
11.01.2012 - 11:14
Miluju déšť se vším okolo:))
|
11.01.2012 - 11:13
Květka Š.: ano stárne a mění bohužel:)Dík:))
|
11.01.2012 - 11:12
enigman: ty máš vždy připravenej plán a řešení:))
|
11.01.2012 - 10:43
Mario de Janeiro: Díky:)
|
11.01.2012 - 09:55
Opravdu pěkné.
|
11.01.2012 - 09:44
Moc dobře napsané:))ST
|
11.01.2012 - 09:42
doufám, že jen sen
kterýms v noci opředen až přijde den hledej nesen pohledem:)) |
11.01.2012 - 09:38
..zcela:)
|
11.01.2012 - 09:37
Jen se vypiš, bude líp než po flašce:)Pěkné.
|
11.01.2012 - 09:35
Není to nakažlivé?:)))
|
11.01.2012 - 09:31
Krásně napsané ty parohy mu nezávidím..tuhle si jelen stěžoval, že jsou těžký:)))
|


