Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
13.01.2012 - 23:11
Krásně to vypiš..snad už je líp:)
13.01.2012 - 23:06
To bolí...jsi potřebná..ST
13.01.2012 - 23:03
zelená víla: Opravdu hluboko dokážeš proniknout:)Děkuji:)
13.01.2012 - 23:02
Tiše narušuji spánek..pššš přišla jsem si pro heřmánek..to né já to v dešti vánek..ozdobí ti k ránu v sešitě pár stránek:)Miluju heřmánek a déšť...úžasné dílko:))
13.01.2012 - 22:57
Čas lásku na kolena nesrazí..čapni za ruce ho zmizte do mlází:)ST jak vyšité:))
13.01.2012 - 22:55
a mooc jí to slušelo...to víš lišky jsou všude:)
13.01.2012 - 22:53
Moc pěkná:)
13.01.2012 - 22:15
Samozřejmně, že já a tobě a ne bez svetru do louží, ale v cukrové vestičce ať se pohrouží v tvojí pusince:))
13.01.2012 - 22:11
Hele tak to se mi líbí:)Doufám, že jich máš víc:))
13.01.2012 - 21:32
No tak holky vzhůru brady..vybírejte kamarády..láska přijde sama brzy já vím hořké jsou ty slzy:)Tak si je oslaďte zmrzkou..to zabírá:)ST
13.01.2012 - 21:26
Kars: Jen doufám, že nejsi ras..chytáš lišku za ocas:)))Já vím že nejsi...kdyby se ti přetrhla páska dej vědět dovyprávím ti to osobně:))Dík za nyny komentík:))
13.01.2012 - 21:24
Lidé i okolí se mění
vzpomínky jsou drahé jmění:)ST..za vzpomínek pohlazení:)
13.01.2012 - 21:21
Je umění platonicky milovat
kdo dokáže to
mohl by kralovat:)skvělá báseň..ST
13.01.2012 - 21:13
Bíša: Děkuji:)
13.01.2012 - 19:19
Jojo ženu ani květinou, květináčem rád:))ST
13.01.2012 - 19:16
Buď rád, že mne předběhla..platils bys i za šunčičku:)
13.01.2012 - 18:20
Opravdu hodně tam je..
13.01.2012 - 18:02
..každý jí kousek v sobě má:)
13.01.2012 - 17:44
Máš pravdu:(ST
13.01.2012 - 17:41
Tak jak pes pána
miluje a vodí
tak láska umírá
se znovu rodí:)KrásnoST:))
1 ... 332|333|334|335|336|337|338|339|340 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku