Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
13.01.2012 - 23:11
Krásně to vypiš..snad už je líp:)
|
13.01.2012 - 23:06
To bolí...jsi potřebná..ST
|
13.01.2012 - 23:03
zelená víla: Opravdu hluboko dokážeš proniknout:)Děkuji:)
|
13.01.2012 - 23:02
Tiše narušuji spánek..pššš přišla jsem si pro heřmánek..to né já to v dešti vánek..ozdobí ti k ránu v sešitě pár stránek:)Miluju heřmánek a déšť...úžasné dílko:))
|
13.01.2012 - 22:57
Čas lásku na kolena nesrazí..čapni za ruce ho zmizte do mlází:)ST jak vyšité:))
|
13.01.2012 - 22:55
a mooc jí to slušelo...to víš lišky jsou všude:)
|
13.01.2012 - 22:53
Moc pěkná:)
|
13.01.2012 - 22:15
Samozřejmně, že já a tobě a ne bez svetru do louží, ale v cukrové vestičce ať se pohrouží v tvojí pusince:))
|
13.01.2012 - 22:11
Hele tak to se mi líbí:)Doufám, že jich máš víc:))
|
13.01.2012 - 21:32
No tak holky vzhůru brady..vybírejte kamarády..láska přijde sama brzy já vím hořké jsou ty slzy:)Tak si je oslaďte zmrzkou..to zabírá:)ST
|
13.01.2012 - 21:26
Kars: Jen doufám, že nejsi ras..chytáš lišku za ocas:)))Já vím že nejsi...kdyby se ti přetrhla páska dej vědět dovyprávím ti to osobně:))Dík za nyny komentík:))
|
13.01.2012 - 21:24
Lidé i okolí se mění
vzpomínky jsou drahé jmění:)ST..za vzpomínek pohlazení:) |
13.01.2012 - 21:21
Je umění platonicky milovat
kdo dokáže to mohl by kralovat:)skvělá báseň..ST |
13.01.2012 - 21:13
Bíša: Děkuji:)
|
13.01.2012 - 19:19
Jojo ženu ani květinou, květináčem rád:))ST
|
13.01.2012 - 19:16
Buď rád, že mne předběhla..platils bys i za šunčičku:)
|
13.01.2012 - 18:20
Opravdu hodně tam je..
|
13.01.2012 - 18:02
..každý jí kousek v sobě má:)
|
13.01.2012 - 17:44
Máš pravdu:(ST
|
13.01.2012 - 17:41
Tak jak pes pána
miluje a vodí tak láska umírá se znovu rodí:)KrásnoST:)) |


