Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
21.01.2012 - 08:52
Dobrýý.
|
21.01.2012 - 08:51
Moc dobré:)
|
21.01.2012 - 08:49
Pěknýýý taptadap:))
|
21.01.2012 - 08:47
Dobře vypuštěnej Kraken.ST
|
21.01.2012 - 08:44
Veliké srdce, duše celá
ať se ti vyplní to co bys chtěla:)ST |
21.01.2012 - 08:38
Zvláštní, zajímavé, originální, pěkné:)
|
21.01.2012 - 08:34
Kars: Ty ji znáš a verše vzpomínáš, jak před usínáním zněli něžně
pacholkovi, stejně kněžně:)To já tobě díky:)) |
21.01.2012 - 08:07
Smutním S Tebou..
|
21.01.2012 - 08:05
Aspoň, že je starší:)
|
21.01.2012 - 08:03
Já neškodná..ty nebezpečnej:)))STarouš prej..kam na to chodíš??
|
21.01.2012 - 07:58
Nevada tan...ST
|
21.01.2012 - 07:52
miru: Děkuji:))
|
21.01.2012 - 07:52
Bomejka: Noo já docela taky..rozbít zase pár oken a pak zpět:))Děkuju!
|
21.01.2012 - 07:50
Maryje...: To je známka dobré knihy i paměti:))Děkuju!
|
21.01.2012 - 07:49
severanka: Rozhodně neprohloupíš, je to nádherná kniha:))Užij si čtení:))A děkuju!
|
21.01.2012 - 07:47
Maryje...: Já mnohokrát děkuji:))
|
20.01.2012 - 20:13
Bomejka: Díky:))
|
20.01.2012 - 20:12
Špáďa: CHICHICHI!Dík:)
|
20.01.2012 - 20:00
DÍK VELKÉ!
|
20.01.2012 - 19:48
Špáďa: Tedy ty máš paměť..smekám a Ď
|


