Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
23.01.2012 - 08:54
Rok draka ať lepší je než na draka:))Pěkné verše..jojojo:)
|
23.01.2012 - 08:48
..jen můra v sametovém hávu
ta mužům plete hlavu a s chutí černého moře v podivné perly dlaně boře...jde vařit ranní kávu:) |
23.01.2012 - 08:44
Květ vznešenosti nelze mít
však možné se jím opojit v skrytých komnatách duší klíčí, kvete na východ buší:)St...tak tahle je šíleně hluboká! |
23.01.2012 - 08:39
Kars: Jen dávný zklamání žal
on tenkrát nerovný boj hrál:))Děkuji, že jsi se stavil:)) |
23.01.2012 - 08:37
labuť: Děkuji bílá labuti
tvůj koment k úsměvu přinutí:))) |
23.01.2012 - 08:35
Špáďa: Síla vzpomínek
konejší nás jak v krbu polínka ohřejí zas:)Dík za pěkný komentík:) |
23.01.2012 - 08:34
Hybridka22: Kočko dík..potěšilo:))
|
23.01.2012 - 08:33
severanka: jen mám pocit, že jsem poslední dobou až moc ušlechtilá co odpouštění se týká:))Děkuji a pravdu máš:)
|
23.01.2012 - 08:31
Mbonita: Že by jsme bohyně byly?:))Asi ano, tedy!Děkuju:))
|
23.01.2012 - 08:30
Bomejka: Děkuju:)
|
23.01.2012 - 08:29
zelená víla: Mš obrovský přehled v duších:)Díky!
|
22.01.2012 - 18:40
Elisha: Jeden by se mi hodil:)Dík
|
22.01.2012 - 17:35
Pěkně napsané:)
|
22.01.2012 - 17:34
A moc dobrá inspirace:)ST
|
22.01.2012 - 17:30
Suprově napísané:))
|
22.01.2012 - 17:29
Opravdu hodně dobrý:))
|
22.01.2012 - 17:27
Nevím zda hodna či nehodná..nechávám skvrnu ti, cestou jsem šlápla do.....!ST:)))))
|
22.01.2012 - 17:24
Tedy pane králi...zavřels mi hubu..na to už nejde nic jen esté na tři zmrzky slíznout v šediny tvé letmo líbnout:))
|
22.01.2012 - 17:21
jc senior: Až budeš čaroděj použij zrcadlo...zrzavá sněhurka?Co ti to napadlo?Dík za krásný komentík!:)))
|
22.01.2012 - 17:19
Kapka: Pravdu máš..původně to měl být text:))Díky.
|


