Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
23.01.2012 - 08:54
Rok draka ať lepší je než na draka:))Pěkné verše..jojojo:)
23.01.2012 - 08:48
..jen můra v sametovém hávu
ta mužům plete hlavu
a s chutí černého moře
v podivné perly dlaně boře...jde vařit ranní kávu:)
23.01.2012 - 08:44
Květ vznešenosti nelze mít
však možné se jím opojit
v skrytých komnatách duší
klíčí, kvete na východ buší:)St...tak tahle je šíleně hluboká!
23.01.2012 - 08:39
Kars: Jen dávný zklamání žal
on tenkrát nerovný boj hrál:))Děkuji, že jsi se stavil:))
23.01.2012 - 08:37
labuť: Děkuji bílá labuti
tvůj koment
k úsměvu přinutí:)))
23.01.2012 - 08:35
Špáďa: Síla vzpomínek
konejší nás
jak v krbu polínka
ohřejí zas:)Dík za pěkný komentík:)
23.01.2012 - 08:34
Hybridka22: Kočko dík..potěšilo:))
23.01.2012 - 08:33
severanka: jen mám pocit, že jsem poslední dobou až moc ušlechtilá co odpouštění se týká:))Děkuji a pravdu máš:)
23.01.2012 - 08:31
Mbonita: Že by jsme bohyně byly?:))Asi ano, tedy!Děkuju:))
23.01.2012 - 08:30
Bomejka: Děkuju:)
23.01.2012 - 08:29
zelená víla: Mš obrovský přehled v duších:)Díky!
22.01.2012 - 18:40
Elisha: Jeden by se mi hodil:)Dík
22.01.2012 - 17:35
Pěkně napsané:)
22.01.2012 - 17:34
A moc dobrá inspirace:)ST
22.01.2012 - 17:30
Suprově napísané:))
22.01.2012 - 17:29
Opravdu hodně dobrý:))
22.01.2012 - 17:27
Nevím zda hodna či nehodná..nechávám skvrnu ti, cestou jsem šlápla do.....!ST:)))))
22.01.2012 - 17:24
Tedy pane králi...zavřels mi hubu..na to už nejde nic jen esté na tři zmrzky slíznout v šediny tvé letmo líbnout:))
22.01.2012 - 17:21
jc senior: Až budeš čaroděj použij zrcadlo...zrzavá sněhurka?Co ti to napadlo?Dík za krásný komentík!:)))
22.01.2012 - 17:19
Kapka: Pravdu máš..původně to měl být text:))Díky.
1 ... 312|313|314|315|316|317|318|319|320 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku