Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
22.01.2012 - 17:19
Květka Š.: Občas to tak bývá žel:(Děkuji za zastávku:)!
22.01.2012 - 17:18
janina: Opět bude dobře, tak nesmutni:)Dík.
22.01.2012 - 17:17
Bambulka: Ty jsi zlatíčko:))
22.01.2012 - 17:16
Psavec: Díky..perfektně jsi to doplnil:))
22.01.2012 - 13:40
b.e.a.t.a: To je dobře:))
22.01.2012 - 13:34
hloubavá: Ano, ano:))Dík za zastaveníčko:))
22.01.2012 - 12:50
Závěr je extra dobrý:)
22.01.2012 - 12:49
Hodně lidské:)ST
22.01.2012 - 12:47
nevzdávej:)
22.01.2012 - 12:20
Pěkné:)ST
22.01.2012 - 12:17
I kdyby pouhou vteřinou
nikdy s časem nesplynou..nezmizí pod zapomění hladinou:)ST za tu jedinou:)))
22.01.2012 - 11:16
Kajuta: Děkuji, že čteš:))
22.01.2012 - 11:10
Ty se máš, že je máš..hodný muž a počítač...pohodička.))
22.01.2012 - 10:56
Včera u nás závěje sněhu byly, pěkně jsme se vyřádili:))Dnes jen kaluže, bláto, voda do veršů ke kočkám jdu se ti schovat:))
22.01.2012 - 10:30
Souhlasím!Pěkně napsáno:))
22.01.2012 - 10:27
St za mnoho citů v slovech zabalených:)
22.01.2012 - 10:26
Velmi pěkné.Vítej:)
22.01.2012 - 10:24
Moc se ti povedlo těžítko se snížkem:))ST
22.01.2012 - 10:04
je dobré umět říct dost:)
22.01.2012 - 10:03
Ta je hooodně dobrá:))ST
1 ... 313|314|315|316|317|318|319|320|321 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku