Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
22.01.2012 - 10:01
Tedy upřímně...docela až dost drsný:(Přesto má něco do sebe.Co takhle zkusit něco s názvem mršina času?
Určitě by to zaujalo:)
22.01.2012 - 09:49
Tu si pamatuju..ST
22.01.2012 - 09:40
Otevři oči, bradu vzhůru..ukonči provždy strchu můru!!!ST..moc povedená!
22.01.2012 - 09:38
Bambulka: Potěšila jsi mi, že líbí:))))Děkuju!
22.01.2012 - 09:36
...jak jsem s tebou šťasten byl
společně vychutnat rozbřesk
k ránu v tichosti splynout
již jen pár chvil:))ST
22.01.2012 - 09:33
Začínáš se překonávat:))ST
22.01.2012 - 09:28
Život je splašená mrcha, kolem nás proletí...prchá,prchá:(ST
22.01.2012 - 09:26
moc pěkná:)Jen se vypiš!Bude opět líp:)
22.01.2012 - 09:25
myslím, že potají..zbytečně..vyčuchám tě všude:))ST
22.01.2012 - 09:23
cesta lásky..je klikatá:)ST
22.01.2012 - 09:16
Takže liška je v poho..chichichi:)ST
22.01.2012 - 09:15
co tě nezabije..to ti přidá:))
22.01.2012 - 09:12
Ortel lásky třeba?Ale tvá slova jsou tak poskládaná krásně, že nepotřebují název..no jasně!ST
22.01.2012 - 09:10
Toulavko, úsměv:)Brzy přijde jaro!
22.01.2012 - 09:08
dalekoodmoředalekojezem: Dík za zastávku na tvé plavbě:))
21.01.2012 - 19:51
jc senior: Děkuji za nyny koment:))
21.01.2012 - 19:34
Nemůžu pomalu psát..slzy v očích cítím ten smrad..asi se uchechtáááám:))
21.01.2012 - 18:58
Bambulka: Nooo úsměv číslo jedna...jůůůů..krása:)))
21.01.2012 - 18:50
STrašně moc povedená:)))
21.01.2012 - 18:48
Posílám obvaz z plátků slovíček
osušit milion tvých vnitřních jizviček...usměj se:))
1 ... 314|315|316|317|318|319|320|321|322 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku