Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
22.01.2012 - 10:01
Tedy upřímně...docela až dost drsný:(Přesto má něco do sebe.Co takhle zkusit něco s názvem mršina času?
Určitě by to zaujalo:) |
22.01.2012 - 09:49
Tu si pamatuju..ST
|
22.01.2012 - 09:40
Otevři oči, bradu vzhůru..ukonči provždy strchu můru!!!ST..moc povedená!
|
22.01.2012 - 09:38
Bambulka: Potěšila jsi mi, že líbí:))))Děkuju!
|
22.01.2012 - 09:36
...jak jsem s tebou šťasten byl
společně vychutnat rozbřesk k ránu v tichosti splynout již jen pár chvil:))ST |
22.01.2012 - 09:33
Začínáš se překonávat:))ST
|
22.01.2012 - 09:28
Život je splašená mrcha, kolem nás proletí...prchá,prchá:(ST
|
22.01.2012 - 09:26
moc pěkná:)Jen se vypiš!Bude opět líp:)
|
22.01.2012 - 09:25
myslím, že potají..zbytečně..vyčuchám tě všude:))ST
|
22.01.2012 - 09:23
cesta lásky..je klikatá:)ST
|
22.01.2012 - 09:16
Takže liška je v poho..chichichi:)ST
|
22.01.2012 - 09:15
co tě nezabije..to ti přidá:))
|
22.01.2012 - 09:12
Ortel lásky třeba?Ale tvá slova jsou tak poskládaná krásně, že nepotřebují název..no jasně!ST
|
22.01.2012 - 09:10
Toulavko, úsměv:)Brzy přijde jaro!
|
22.01.2012 - 09:08
dalekoodmoředalekojezem: Dík za zastávku na tvé plavbě:))
|
21.01.2012 - 19:51
jc senior: Děkuji za nyny koment:))
|
21.01.2012 - 19:34
Nemůžu pomalu psát..slzy v očích cítím ten smrad..asi se uchechtáááám:))
|
21.01.2012 - 18:58
Bambulka: Nooo úsměv číslo jedna...jůůůů..krása:)))
|
21.01.2012 - 18:50
STrašně moc povedená:)))
|
21.01.2012 - 18:48
Posílám obvaz z plátků slovíček
osušit milion tvých vnitřních jizviček...usměj se:)) |


