Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
21.01.2012 - 16:24
To je opravdu moc hezké:)Vítej ať je ti zde milo:)
|
21.01.2012 - 16:13
januve: Děkuju za návštěvu:))
|
21.01.2012 - 14:33
Pěkné:)
|
21.01.2012 - 13:49
ťap, ťap...odchází rozmrzelost pryč:)
|
21.01.2012 - 13:34
DoST dobrý:))Vítej!
|
21.01.2012 - 12:36
Siorak: Vše z pohádek i z bible v životě se hodí:)Dík za zastavení:))
|
21.01.2012 - 12:04
opravdové souznění:)
|
21.01.2012 - 11:53
Mario de Janeiro: Není zač synku já ráda:)))Dík!
|
21.01.2012 - 11:27
Tomu se říká okrasný, tukový proužek:))
|
21.01.2012 - 11:25
KrásnoST:)))
|
21.01.2012 - 11:00
Psavec: Nebude už jaro, náhodou?
Elischa:pěkné:) |
21.01.2012 - 10:54
Protiva by nepsala tak hezky:))
|
21.01.2012 - 10:40
dokud sama
nezeptá se jak, kdy, proč v tom poločase našich citů, kdo jsi tvůrce srdcí kolorytů?ST |
21.01.2012 - 09:24
poustevník Jirka: Děkujeme oba:))
|
21.01.2012 - 09:10
Za peníze to kazí duši..z lásky šustit to všem sluší:)ST
|
21.01.2012 - 09:05
Má to hloubku:)Pěkné.
|
21.01.2012 - 09:03
Co z tebe ještě nevyklouzne:))Krásné, zajmavé, nevšední vyznání:)ST
|
21.01.2012 - 08:56
Pěkné.
|
21.01.2012 - 08:55
St:)
|
21.01.2012 - 08:55
MOC hezoučké:))ST
|


