René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13217
Komentáře uživatele :
04.02.2013 - 15:18
zapomněl jsem ještě napsat, že je básnička perfektní a zábavná ST
04.02.2013 - 15:17
Jsi můj hromosvod
já tvůj svod
oba rádi podléháme
přiléháme ... odléháme
když ses mnou se nepohod
..
04.02.2013 - 15:10
P
e
r
f
e
k
t
n
í

moderní poezie
04.02.2013 - 15:09
nerozumím vložení slova - drátem

moc se mě líbí:
Čas múz a ticha. Veršů. Per.
Neklidu v duších.
Hledáš směr?
04.02.2013 - 08:33
hezké téma, je z něj cítit síla toho, co pro tebe Martina znamená
myslím si, že básničce o něco víc slušelo, kdyby se méně používaly rýmy: mám - sám, být - mít
takové rýmy jsou sice čisté, ale taky až moc používané
Tip
03.02.2013 - 22:12
něžná
03.02.2013 - 22:11
líbí se mně to opakování části první a poslední sloky
03.02.2013 - 22:07
PierRe Vesper: ST je Super Tip.
to ti dal ten, komu se to moc líbí.
03.02.2013 - 22:05
vůbec to není špatný, ba naopak
tak ať ti to píše!
03.02.2013 - 21:58
Padá rosa
do tvých očí
je to slza
vnáší nach*
*nevím, jestli by to bylo rozšifrovatelné - nach jako barva smutku (liturgická barva nějakého období očekávání, odříkání, postu ...)

je to jen nápad
03.02.2013 - 21:41
je to tak
03.02.2013 - 21:38
Mbonita:
a co je více
jitrnice
:)
03.02.2013 - 20:52
taky už cítím jaro a tetička z Pavlovic má na zahrádce rozkvetlé sněženky
03.02.2013 - 20:48
mlask
03.02.2013 - 20:47
tak takové já mohu
když obsahují kamikaze
- bouře bohů
03.02.2013 - 20:45
jo, kříšťálová báseňka

přemýšlím jen nad rýmem nebe - tebe, který jistě patří ke skupině hodně používaných, ale stejně si myslím, že to neznamená - zakázaných
byla by to škoda, ať si kritici melou co chcou
03.02.2013 - 20:40
mám teď (jako v Postřižinách) období zkracovací a tak jsem si drze dovolil sáhnout do tvé první sloky

ne proto, že je v ní něco bbě, nebo že tato varianta bude lepší
jen proto, že mám zkracovací průjem

zima
mne si oči
siluety objímají svítání
včerejší den roztrhán
v dnešním sněhu
stopy vran

jinak je můj dojem z básně následující:
je to nejlepší báseň, kterou jsem dnes četl.
je

v
y
n
i
k
a
j
í
c
í
03.02.2013 - 15:05
jantar: za málo
ono se hezky a snadno komentuje,když je něco hezké
02.02.2013 - 22:23
chuťovka
a omlouvám se, chtěl jsem dát ST a odklikl jen Tip
02.02.2013 - 14:04
povedené přírodní obrazy barvitě popsané
nenásilně zamířily k hlubinám vztahu
ST
1 ... 400|401|402|403|404|405|406|407|408 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku