René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
04.02.2013 - 17:23
milé
|
04.02.2013 - 15:18
zapomněl jsem ještě napsat, že je básnička perfektní a zábavná ST
|
04.02.2013 - 15:17
Jsi můj hromosvod
já tvůj svod oba rádi podléháme přiléháme ... odléháme když ses mnou se nepohod .. |
04.02.2013 - 15:10
P
e r f e k t n í moderní poezie |
04.02.2013 - 15:09
nerozumím vložení slova - drátem
moc se mě líbí: Čas múz a ticha. Veršů. Per. Neklidu v duších. Hledáš směr? |
04.02.2013 - 08:33
hezké téma, je z něj cítit síla toho, co pro tebe Martina znamená
myslím si, že básničce o něco víc slušelo, kdyby se méně používaly rýmy: mám - sám, být - mít takové rýmy jsou sice čisté, ale taky až moc používané Tip |
03.02.2013 - 22:12
něžná
|
03.02.2013 - 22:11
líbí se mně to opakování části první a poslední sloky
|
03.02.2013 - 22:07
PierRe Vesper: ST je Super Tip.
to ti dal ten, komu se to moc líbí. |
03.02.2013 - 22:05
vůbec to není špatný, ba naopak
tak ať ti to píše! |
03.02.2013 - 21:58
Padá rosa
do tvých očí je to slza vnáší nach* *nevím, jestli by to bylo rozšifrovatelné - nach jako barva smutku (liturgická barva nějakého období očekávání, odříkání, postu ...) je to jen nápad |
03.02.2013 - 21:41
je to tak
|
03.02.2013 - 21:38
Mbonita:
a co je více jitrnice :) |
03.02.2013 - 20:52
taky už cítím jaro a tetička z Pavlovic má na zahrádce rozkvetlé sněženky
|
03.02.2013 - 20:48
mlask
|
03.02.2013 - 20:47
tak takové já mohu
když obsahují kamikaze - bouře bohů |
03.02.2013 - 20:45
jo, kříšťálová báseňka
přemýšlím jen nad rýmem nebe - tebe, který jistě patří ke skupině hodně používaných, ale stejně si myslím, že to neznamená - zakázaných byla by to škoda, ať si kritici melou co chcou |
03.02.2013 - 20:40
mám teď (jako v Postřižinách) období zkracovací a tak jsem si drze dovolil sáhnout do tvé první sloky
ne proto, že je v ní něco bbě, nebo že tato varianta bude lepší jen proto, že mám zkracovací průjem zima mne si oči siluety objímají svítání včerejší den roztrhán v dnešním sněhu stopy vran jinak je můj dojem z básně následující: je to nejlepší báseň, kterou jsem dnes četl. je v y n i k a j í c í |
03.02.2013 - 15:05
jantar: za málo
ono se hezky a snadno komentuje,když je něco hezké |
02.02.2013 - 22:23
chuťovka
a omlouvám se, chtěl jsem dát ST a odklikl jen Tip |


