René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
19.02.2013 - 09:59
správně vydestilovaná
|
19.02.2013 - 09:58
něco mystiky, hloubka, moudrost, dost dobré spojení
|
18.02.2013 - 15:05
dobré hříčky
|
18.02.2013 - 15:02
ne
všední |
18.02.2013 - 14:56
furt
mě to baví |
18.02.2013 - 12:35
labuť: tak to díky moc za pochvalu, Jano
|
18.02.2013 - 12:17
Tý brďo, tak ta je
to je nějaká Nepálština nebo co je to za jazyk? |
18.02.2013 - 09:48
připomnělo mi to:
přijde chlap do cukrárny a mezi dveřmi rozhodí ruce a zařve- to jsem já! a nakonec to nebyl on |
18.02.2013 - 08:54
to opakování dává básni až klasický, zemitý výraz
natuhle báseň je st málo |
18.02.2013 - 08:51
má to spád jak horská říčka
rozhodně nenudí zkratky jsou povedené a překvapivé dávají celku tempo PS nevynecháš v posledním verši slůvko - to - ? |
18.02.2013 - 08:47
koukám, že jsi tu nová
a koukám, že je to dobře, že jsi tu |
17.02.2013 - 18:40
barvité
spádovité bez slov navíc (za)jímavé ne nudné ... počteníčko |
17.02.2013 - 18:27
6thSun: to je dost dobrej postřeh - chrám - rám
|
16.02.2013 - 20:29
bavila mě
|
16.02.2013 - 18:28
a jo, coccinela - beruška
|
16.02.2013 - 18:26
kokcinela septem-punktáta
akorát vím, že to bude něco tečkovanýho - punktum - tečka, ale ten začátek nevím, snad něco botanickýho |
16.02.2013 - 18:22
je to tak
|
16.02.2013 - 18:21
přiznám se, že mě ten závěr nějak nesedl
|
16.02.2013 - 18:20
Pavle, to je suprový!!!
Má to spád, břink, ... prostě všecko |
16.02.2013 - 18:16
vavaoko: Bastet: a mně se to bez těch háčků líbí
připomenulo mi to Hlavu 22, jak tam jeden voják cenzuroval dopisy ostatních vojáků domů někde začernil jenom spojky, jinde slovesa, pak jen spojky nechal ... klidně to tak nech a tvrď, že jsi nový obrozenec a přibližuješ náš jazyk ostatním světovým jazykům háčky žádný z nich nemá a ty jsi vlastně získal nadhled dlouhým pobytem v Německu :-) |


