René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře uživatele :
19.02.2013 - 09:59
správně vydestilovaná
19.02.2013 - 09:58
něco mystiky, hloubka, moudrost, dost dobré spojení
18.02.2013 - 15:05
dobré hříčky
18.02.2013 - 15:02
ne
všední
18.02.2013 - 14:56
furt

to
baví
18.02.2013 - 12:35
labuť: tak to díky moc za pochvalu, Jano
18.02.2013 - 12:17
Tý brďo, tak ta je
to je nějaká Nepálština nebo co je to za jazyk?
18.02.2013 - 09:48
připomnělo mi to:

přijde chlap do cukrárny a mezi dveřmi rozhodí ruce a zařve- to jsem já!
a nakonec to nebyl on
18.02.2013 - 08:54
to opakování dává básni až klasický, zemitý výraz
natuhle báseň je st málo
18.02.2013 - 08:51
má to spád jak horská říčka
rozhodně nenudí
zkratky jsou povedené a překvapivé
dávají celku tempo

PS nevynecháš v posledním verši slůvko - to - ?
18.02.2013 - 08:47
koukám, že jsi tu nová
a koukám, že je to dobře, že jsi tu
17.02.2013 - 18:40
barvité
spádovité
bez slov navíc
(za)jímavé
ne nudné ... počteníčko
17.02.2013 - 18:27
6thSun: to je dost dobrej postřeh - chrám - rám
16.02.2013 - 20:29
bavila mě
16.02.2013 - 18:28
a jo, coccinela - beruška
16.02.2013 - 18:26
kokcinela septem-punktáta
akorát vím, že to bude něco tečkovanýho - punktum - tečka, ale ten začátek nevím, snad něco botanickýho
16.02.2013 - 18:22
je to tak
16.02.2013 - 18:21
přiznám se, že mě ten závěr nějak nesedl
16.02.2013 - 18:20
Pavle, to je suprový!!!

Má to spád, břink, ... prostě všecko
16.02.2013 - 18:16
vavaoko: Bastet: a mně se to bez těch háčků líbí

připomenulo mi to Hlavu 22, jak tam jeden voják cenzuroval dopisy ostatních vojáků domů

někde začernil jenom spojky, jinde slovesa, pak jen spojky nechal ...

klidně to tak nech a tvrď, že jsi nový obrozenec a přibližuješ náš jazyk ostatním světovým jazykům

háčky žádný z nich nemá a ty jsi vlastně získal nadhled dlouhým pobytem v Německu
:-)
1 ... 396|397|398|399|400|401|402|403|404 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku