René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
23.01.2013 - 18:26
Lednová
Čas ticha prázdný sad jen vločka Dýchá Ledopád |
21.01.2013 - 17:28
líbí se mně kromě celku i jeden detail - sněhopence
|
21.01.2013 - 17:25
člověk se tu člověk i poučí
kouknul jsem co je to HD 188753 a zjistil, že jde o planetku |
21.01.2013 - 17:22
takový nevšední, přijde mi to.
Jo a ten ulos to je nějaký oblečení nebo látka nebo tak něco? |
20.01.2013 - 15:28
TetaKazi: to jsem rád
|
18.01.2013 - 23:44
hééézkýýý
|
18.01.2013 - 23:32
pěknej patos,
jak zborcené harfy tón |
18.01.2013 - 23:30
nevšední,
neokázale barvité akorát si říkám, jestli to nekazí ty rozervané duše, ale nevím |
18.01.2013 - 23:25
První jsem si všiml Tvých pěstěných rukou
Ta dáma musí jednat v rukavičkách .... výborné |
18.01.2013 - 23:22
je to vyvážené
výstižné a s vysokým obsahem nadhledu a dospění |
18.01.2013 - 19:27
6thSun: Pro tebe, zkrácená:
Nvrz Když najde prs přisaje ústa spojení šňůry tělo vrůstá duše rozplynuly Když chytí človíček malíček zamlží zorničky magický navždycky Lepší? :-) |
18.01.2013 - 12:08
ttragelaf:
co říci na to má proč a nač neví zná jen pláč |
18.01.2013 - 11:51
je to tak a jde to v každém věku
|
18.01.2013 - 11:48
má to spád i poetiku
|
18.01.2013 - 11:08
to znám
|
18.01.2013 - 00:55
hezky zrýmovaný
|
17.01.2013 - 21:06
trochu smutná, zdá se
|
17.01.2013 - 20:58
má něco do sebe ten jeden rým
|
17.01.2013 - 20:11
dost dobrý
|
17.01.2013 - 20:05
nějak ten odkaz nemůžu najít
|


