René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
16.02.2013 - 15:29
citlivě vyjádřené intimní chvíle
|
16.02.2013 - 15:28
vybroušená
|
16.02.2013 - 15:25
milé, teplé dílo
|
16.02.2013 - 15:24
je to tak
|
16.02.2013 - 15:21
mají můj obdiv básně, které jsou dlouhé
v tvé je nápadů na pět mojich taky se občas snažím popsat něco delšího, rozsáhlejší děj a vyjde z toho miniatura, protože mě po pár řádcích nic dál nenapadne |
16.02.2013 - 14:00
v
ý b o r n é ! |
16.02.2013 - 13:58
:-)
|
16.02.2013 - 13:53
přijde mi tam rozpor
na jedné straně se ti ta dotyčná ztrácí - ty stopy ve sněhu - jakoby po ní ž v tobě nic nezůstávalo na druhé straně ti ji vše připomíná ale stejně mě tvé dílo zaujalo |
16.02.2013 - 12:18
tahleta mystická tématika mě vždycky táhla
|
16.02.2013 - 12:14
trochu jsem se zastavil nad rýmy čas - nás, čas - ráz a říkal si, jestli by nebylo dobré se jim vyhnout, ale nic mě nenaodlo
v básni je příjemná poetika, určitě Tip, protože se mi líbí |
16.02.2013 - 12:10
název je sice jen o jedné barvě, ale celá báseň je pestře barevná
|
16.02.2013 - 12:09
má to koule
|
16.02.2013 - 12:07
akorát nevím ty lekníny
znamená to, že tají nějaké růžice či kytky, které namaloval mráz? |
16.02.2013 - 12:00
p
e r f e k t n í bez jediného zbytečného slova |
16.02.2013 - 11:57
co je to hamaka?
|
16.02.2013 - 11:55
zasněná, touhoplodná, poetická ... přijde mi
|
16.02.2013 - 11:52
Lota: i sám sobě bych to mnohdy měl říct, já křesťan
|
15.02.2013 - 14:38
o5 ♪*
* opět melodické |
15.02.2013 - 08:49
výbornééé
|
13.02.2013 - 20:34
lehounké,
rozverné, zábavné |


