René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře uživatele :
16.02.2013 - 15:29
citlivě vyjádřené intimní chvíle
16.02.2013 - 15:28
vybroušená
16.02.2013 - 15:25
milé, teplé dílo
16.02.2013 - 15:24
je to tak
16.02.2013 - 15:21
mají můj obdiv básně, které jsou dlouhé

v tvé je nápadů na pět mojich

taky se občas snažím popsat něco delšího, rozsáhlejší děj a vyjde z toho miniatura, protože mě po pár řádcích nic dál nenapadne
16.02.2013 - 14:00
v
ý
b
o
r
n
é
!
16.02.2013 - 13:58
:-)
16.02.2013 - 13:53
přijde mi tam rozpor
na jedné straně se ti ta dotyčná ztrácí - ty stopy ve sněhu - jakoby po ní ž v tobě nic nezůstávalo
na druhé straně ti ji vše připomíná

ale stejně mě tvé dílo zaujalo
16.02.2013 - 12:18
tahleta mystická tématika mě vždycky táhla
16.02.2013 - 12:14
trochu jsem se zastavil nad rýmy čas - nás, čas - ráz a říkal si, jestli by nebylo dobré se jim vyhnout, ale nic mě nenaodlo
v básni je příjemná poetika, určitě Tip, protože se mi líbí
16.02.2013 - 12:10
název je sice jen o jedné barvě, ale celá báseň je pestře barevná
16.02.2013 - 12:09
má to koule
16.02.2013 - 12:07
akorát nevím ty lekníny
znamená to, že tají nějaké růžice či kytky, které namaloval mráz?
16.02.2013 - 12:00
p
e
r
f
e
k
t
n
í
bez jediného zbytečného slova
16.02.2013 - 11:57
co je to hamaka?
16.02.2013 - 11:55
zasněná, touhoplodná, poetická ... přijde mi
16.02.2013 - 11:52
Lota: i sám sobě bych to mnohdy měl říct, já křesťan
15.02.2013 - 14:38
o5 ♪*

* opět melodické
15.02.2013 - 08:49
výbornééé
13.02.2013 - 20:34
lehounké,
rozverné,
zábavné
1 ... 397|398|399|400|401|402|403|404|405 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku