René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13215
Komentáře uživatele :
26.01.2013 - 18:51
nepřidáš k poslednímu slovu předponu roz?
26.01.2013 - 17:05
CULIKATA: Zima?
měl jsem tehdy spacák, mumii bílou s rudýma kytičkama -říkal jsem tomu vzoru maskování do hořící buše
byl hvězdářskej - byly přes něj vidět hvězdy
kamarádi si ke mě do spacáku dávali na noc chladit pivo
karimatky neexistovaly ...
ale byli jsme tvrdí, nadšení, mladí ... trdla
26.01.2013 - 17:02
pěkný časy
26.01.2013 - 12:38
úchvatná
25.01.2013 - 18:47
jc senior: já vím, že přebývá noc, chtěl jsem tenkrát asi před 28 lety ten řádek natáhnout, abych vytvořil z té sloky skluzavku
25.01.2013 - 11:40
Silný pasáže
silnej celek
silně čumím

Akorát jsem i komentář chtěl napsat tak lehce, aby básni odpovídal, bez dotyku.

Nebylo to vidět a proto nakonec
silně buším do klávesnice ST
25.01.2013 - 11:37
EEvellina:
Myslíš Wabiho Daňka nebo Wabiho Ryvolu?
25.01.2013 - 10:11
hele, co znamená to (b.) ?
25.01.2013 - 09:14
Kars: já jsem měl od těch dvaceti taky prodlevu až do nějakých 43 let.
25.01.2013 - 08:58
líbí se mě moc, je to takový chlapský
ps
k těm církevním bludům:
Největší odpor jsem měl k věrouce církve katolické v době, kdy jsem ji moc neznal ale měl o ní své jasné představy.
Teď s odstupem mnoha let vidím, že jsem hlavně nevěřil těm svým představám.
A když si na ty svoje teze vzpomenu ani se nedivím, že jsem nevěřil. Tomu se fakt věřit nedalo.

Jo a báseň je ST
25.01.2013 - 08:50
...řek jsem dceři
pochop, že musím psát
buď té lásky

nechápala ...
než přišly dva výprasky
:-)
25.01.2013 - 00:30
zenge: Jo. jezdí
stále existují osady, potlachy
24.01.2013 - 18:08
úderná, ale z lehounkých úderů tvořená
24.01.2013 - 18:05
Kapka: taky jsme jezdívali, třeba do Svojšic na Slunovrat a Letorost
24.01.2013 - 18:03
Bastet: jo, ta noc tam přebývá
určitě jsem to chtěl natáhnout kvůli grafice, aby byl ten řádek delší než předchozí a byla z té sloky skluzavka
24.01.2013 - 17:23
o takových básních říkám, že mají podstatu
24.01.2013 - 11:45
moudré
24.01.2013 - 11:44
ve vlasech perly, štíhlý pas, zlatý vlas a ňadrta dmoucí, dědečku náš vševědoucí :-)
24.01.2013 - 11:41
zajímavá hříčka slov s obsahem který není hříčka
24.01.2013 - 07:10
Toulavá: třeba se láskopad změní láskovzlet
1 ... 402|403|404|405|406|407|408|409|410 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku