René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13217
Komentáře uživatele :
02.02.2013 - 12:54
nevím. kdo napsal by.
líp. super tip.
01.02.2013 - 17:09
a slovo se stalo tělem a přebývalo mezi námi
01.02.2013 - 16:15
ještě že ne s hrbem
01.02.2013 - 15:54
6thSun: už jsem název rozšířil i pro vožralý
01.02.2013 - 11:59
vítej na Libresu a ať ti to píše!
01.02.2013 - 11:57
st
01.02.2013 - 10:44
milá, hezky zrýmovaná
jen technicky - květy hlohu nevoní :-)
ST
30.01.2013 - 09:09
Brzy ... jazyk ...ozývat se ...letiště Václava Havla
30.01.2013 - 08:38
jó otec a syn Masarykové, klasika demokracie
29.01.2013 - 22:36
vítej na stránkách pohody a ať ti to píše

ps
dobře ses uvedl/a/o
29.01.2013 - 22:10
přemýšlím co napsat, abych se neopakoval
ST
29.01.2013 - 14:09
vždycky když uvidím tvoji novou miniaturu, těším se
zatím mě nikdy nezklamala, a tahle nejnovější je to samé
28.01.2013 - 01:18
Souhlasím s mnoha fakty, které uvádíš, přemrštěný feminismus a umělé kvóty - kolik žen a kde, to mě taky zlobí.

Teď něco krátce k anotaci.
Jsem hluboce praxí přesvědčen, že genetika má na chování větší vliv, než se doposud učilo.
Uvedu přílad. Kamarádi si vzali měsíční romské miminko. Oba rodiče miminka opakovaně ve vězení. Naši kamarádi měli už dítě a po tom osvojeném se jim narodilo ještě jedno. Vychovávali jej stejně, milovali. Mělo nádherné dětství. Nikdy se nepotkalo se svým etnikem. Ve 14 začalo krást, nejprve doma, pak jinde, později přepadávat, napadat sourozence, později rodiče. Pak uteklo ... a našlo si své etnikum. Dnes je podruhé ve výkonu trestu a je mu 20 let.
Druhý příklad.
Vlaštovky přiletí z Afriky, samičky snesou vajíčka a vylíhnou se mláďata. Ty rostou, sílí, naučí se létat. Když je dobrý rok, mají rodiče ještě jednu snůšku. Narodí se další generace.
Pak přijde podzim. Vlaštovky se začnou houfovat a jedna skupina odletí. Jsou to mladé vlaštovky z první generace.
Rodiče a sourozenci z druhé snůšky ještě nějakou dobu zůstávají. Ty nejmladší vlaštovky potřebují ještě trochu zesílit a dorůst. Pak odletí s rodiči

A v Africe se všichni potkají.
Jak to dokázali ti staší, jak trefili sami bez rodičů, když tam nikdy nebyli?

Genetika je potvůrka.
:-)
27.01.2013 - 16:18
tys Pane ten
kdo živé vody
dává pít

ty jsi ten
kdo setkáním
umí uzdravit
27.01.2013 - 16:13
s.e.n: díky za komentář, který je ještě lepší než básnička sama
27.01.2013 - 14:14
Snad to není jen mým stárnutím, které si začínám uvědomovat, ale to je tak krásná básnička, že je na ni jedno ST málo
27.01.2013 - 11:45
labuť: Péčkej, ono ti není dvacet?
26.01.2013 - 20:24
voňavá
26.01.2013 - 20:22
let slov jako let divých husí
jednu dvakrát jsem čet
a ještě jednou musím
26.01.2013 - 19:08
Díky za tvé vyprávění, já jsem se s ním osobně nesetkal, na prvních Počátkách jsem nebyl, ještě jsem Liter neznal. Na dalších už buď on nebyl, nebo jsem se s ním odjezdem v pátek v noci, minul. Nevím.

Ale píšu to kvůli jiné věci. Byl jsem s Katpok na jeho kremaci a seznámil se tam jedním mužem a jeho synem. Ti mi vyprávěli jak vymysleli přezdívku Bíša (s rýmou řečené jméno toho kluka - Míša), co s ním úžasnýho zažili. Navštěvovali ho v nemocnici až do konce. Kremaci taky zařídili.
Co je na tom nejsilnější, nebyli příbuzní, "jen" pár let sousedi.
Bíša měl "přesah" :-), jak to už u osobností bývá.
1 ... 401|402|403|404|405|406|407|408|409 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku