René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
22.06.2026 - 15:54
pravdivé
|
21.06.2026 - 13:14
Sefer: M.A.Rek: libour:
dík za ohlas a recepty |
20.06.2026 - 16:56
TetaKazi:
třeba využíváme toho že si ještě něco pamatujeme zhoršuje se to |
20.06.2026 - 16:54
TetaKazi:
dík za komentík kdo ví |
20.06.2026 - 16:53
Marťas9:
dík za odezvu |
17.06.2026 - 08:59
prožil
jsem to taky a musím říct, že i když to bylo smutné bylo o i hezké |
15.06.2026 - 21:02
Jedna paní z Břeclavi
Vánoce už neslaví Starej jí zdrh za jinou s úsporami, peřinou Tak zůstala v holobytu v Břeclavi |
15.06.2026 - 20:56
bratrancovi dostala 12 slepic
|
15.06.2026 - 20:55
a koukám, že i rekordman co do počtu básní
|
15.06.2026 - 20:54
Květuško, ty jsi nezmar!
|
13.06.2026 - 20:25
Vcelku hluboké
i zábavné líbí se mi rýmování |
12.06.2026 - 21:26
Besinka:
v Brně máme trošku menší zimu. |
10.06.2026 - 18:30
napřed mně ta malá pestrost v rýmech vadila
pak mi došlo že je to záměr |
09.06.2026 - 16:00
M.A.Rek:
su všímavá potvora |
04.06.2026 - 16:22
Dota Slunská:
no tedy ty sis na mě nějak zasedla .-) |
03.06.2026 - 19:04
M.A.Rek:
to je komentář jak víno |
02.06.2026 - 23:26
divoženka1:
no teda, dík ! |
31.05.2026 - 15:18
Vaska49:
dík |
28.05.2026 - 11:20
Špáďa:
já, jako exhibicionista žádný šuplík nemám :-) |
26.05.2026 - 19:32
M.A.Rek:
ty brďo to je komentář jak Brno |


