René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9423 / 13212
Komentáře k dílům uživatele :
21.06.2026 - 13:14
René Vulkán: Sefer: M.A.Rek: libour:

dík za ohlas

a recepty
21.06.2026 - 09:14
Sefer: Jeden můj zrzavej kamarád v roce 66 (to už měl být všude mír) usnul v Rumunsku na sluníčku a pak 14 dní seděl v jogurtu. Pomáhá to!
21.06.2026 - 08:52
M.A.Rek: Mohlo by být hůř,
zatraceně!
To kdybys ležel
obráceně...
20.06.2026 - 17:16
libour: lehce schladíš zadnici,
vlepenou v lednici..... :-)
20.06.2026 - 16:56
René Vulkán: TetaKazi:

třeba využíváme toho
že si ještě něco pamatujeme

zhoršuje se to
20.06.2026 - 16:54
René Vulkán: TetaKazi:

dík za komentík

kdo ví
20.06.2026 - 16:53
René Vulkán: Marťas9:

dík

za odezvu
20.06.2026 - 15:28
TetaKazi: Pak tedy - proč ty obavy?
20.06.2026 - 15:20
TetaKazi: Dnes mám nějaký tématický den - ať kliknu sem nebo tam, vynoří se vzpomínková báseň.. :)
20.06.2026 - 09:32
Marťas9: Ráda jsem četla...
20.06.2026 - 09:14
Marťas9: Šikovný ogar v 16 letech...
Samozřejmě i šikovný básník nyní...
18.06.2026 - 14:25
Besinka: Také se tak občas cítím
17.06.2026 - 11:13
M.A.Rek: Přééésně!
12.06.2026 - 21:26
René Vulkán: Besinka:
v Brně máme trošku menší zimu.
12.06.2026 - 15:39
Besinka: To počasí neodpovídá červnu, spíše prší a v Praze se nosí zimní bunda
09.06.2026 - 16:00
René Vulkán: M.A.Rek:

su všímavá potvora
07.06.2026 - 11:43
M.A.Rek: Netušil jsem, že mě dokážeš tak detailně šmírovat.
04.06.2026 - 16:22
René Vulkán: Dota Slunská:

no tedy

ty sis na mě nějak zasedla .-)
04.06.2026 - 14:36
Dota Slunská: Ano...šuplíky bezedné a beznocé.
04.06.2026 - 14:34
Dota Slunská: Ano, velmi často se rozhoduje, bude-li přijata. Ještě že máme boha.
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku