Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
21.01.2012 - 12:03
To je pěkný, smysl má a hezky se čte
|
20.01.2012 - 19:45
Smutně krásné
|
20.01.2012 - 18:01
S dětičkami svými a taky s jejich zázraky si zopakujem
dětství. Hezké... |
20.01.2012 - 17:54
Líbí se mi
|
20.01.2012 - 17:53
To je moc pěkné...
|
20.01.2012 - 17:51
Já s radoSTí tady čtu tvoje básně
maluješ slovy, tančíš s nimi krásně |
20.01.2012 - 17:37
ST
|
20.01.2012 - 13:51
To se povedlo!
|
20.01.2012 - 11:21
:-)
|
20.01.2012 - 11:18
Hezké
|
20.01.2012 - 11:14
líbí
|
19.01.2012 - 20:06
Já ji znám, líbila se mi.
Znám práci kolem koní ještě dnes pro mě voní, takže ST. |
19.01.2012 - 13:37
louky, lesy, náruč přírody
člověku málo stačí k žití sedět v tichu někde u vody poklidný domov jenom míti kde tě má někdo nadevše rád když máš se kým radovat a smát pak ničeho nemusíš se bát... |
19.01.2012 - 12:31
Tvé básně o lásce, to je slaST
|
19.01.2012 - 07:29
... taky se mi líbí
|
19.01.2012 - 07:27
Doufám, že ho mám...
|
19.01.2012 - 07:22
To je hezké!
ST |
19.01.2012 - 07:21
Mně se to líbí
|
18.01.2012 - 22:29
To se ti povedlo, trefná básnička.
|
18.01.2012 - 22:11
... ta je krásná
|


