Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
21.01.2012 - 12:03
To je pěkný, smysl má a hezky se čte
20.01.2012 - 19:45
Smutně krásné
20.01.2012 - 18:01
S dětičkami svými a taky s jejich zázraky si zopakujem
dětství. Hezké...
20.01.2012 - 17:54
Líbí se mi
20.01.2012 - 17:53
To je moc pěkné...
20.01.2012 - 17:51
Já s radoSTí tady čtu tvoje básně
maluješ slovy, tančíš s nimi krásně
20.01.2012 - 17:37
ST
20.01.2012 - 13:51
To se povedlo!
20.01.2012 - 11:21
:-)
20.01.2012 - 11:18
Hezké
20.01.2012 - 11:14
líbí
19.01.2012 - 20:06
Já ji znám, líbila se mi.
Znám práci kolem koní
ještě dnes pro mě voní, takže ST.
19.01.2012 - 13:37
louky, lesy, náruč přírody
člověku málo stačí k žití
sedět v tichu někde u vody
poklidný domov jenom míti
kde tě má někdo nadevše rád
když máš se kým radovat a smát
pak ničeho nemusíš se bát...
19.01.2012 - 12:31
Tvé básně o lásce, to je slaST
19.01.2012 - 07:29
... taky se mi líbí
19.01.2012 - 07:27
Doufám, že ho mám...
19.01.2012 - 07:22
To je hezké!
ST
19.01.2012 - 07:21
Mně se to líbí
18.01.2012 - 22:29
To se ti povedlo, trefná básnička.
18.01.2012 - 22:11
... ta je krásná
1 ... 810|811|812|813|814|815|816|817|818 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku