Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
10.04.2012 - 11:19
Pěkně vyjádřené. Je mi z toho SmuTno.
10.04.2012 - 09:18
Líbí se mi ST
09.04.2012 - 20:43
Hlavně že se domů vrátil, lépe s opicí, než s nějakou mladicí :-)) ST
09.04.2012 - 20:39
Vzpomínky se míhají za okny, pozor, nebezpečí úrazu... ST
09.04.2012 - 20:20
Úsměvná. Taky jsme si to užili. ST
09.04.2012 - 09:36
SkvoST
09.04.2012 - 08:02
Výmluvné. Mělo by se dát ST
09.04.2012 - 07:53
Kouzelná... ST
09.04.2012 - 07:51
Když chceš, všechno je zvláštní... ST
09.04.2012 - 07:47
ST
09.04.2012 - 07:45
Chápu. Pěkně jsi to vyjádřila... ST
09.04.2012 - 07:41
Moc pěkné... ST
09.04.2012 - 07:38
Líbí semi též... ST
09.04.2012 - 07:36
Smutně hezké ST
08.04.2012 - 23:36
Slůvka něhy, vý(ST)křik lásky, to se mi líbí...
08.04.2012 - 23:30
To se ti povedlo, ale lesa a rybníků je škoda :-)))
08.04.2012 - 23:26
Díky všem!
08.04.2012 - 20:41
ST
08.04.2012 - 20:40
Moc hezké
08.04.2012 - 20:39
... dík za úsměv ST
1 ... 769|770|771|772|773|774|775|776|777 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku