Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
10.04.2012 - 11:19
Pěkně vyjádřené. Je mi z toho SmuTno.
|
10.04.2012 - 09:18
Líbí se mi ST
|
09.04.2012 - 20:43
Hlavně že se domů vrátil, lépe s opicí, než s nějakou mladicí :-)) ST
|
09.04.2012 - 20:39
Vzpomínky se míhají za okny, pozor, nebezpečí úrazu... ST
|
09.04.2012 - 20:20
Úsměvná. Taky jsme si to užili. ST
|
09.04.2012 - 09:36
SkvoST
|
09.04.2012 - 08:02
Výmluvné. Mělo by se dát ST
|
09.04.2012 - 07:53
Kouzelná... ST
|
09.04.2012 - 07:51
Když chceš, všechno je zvláštní... ST
|
09.04.2012 - 07:47
ST
|
09.04.2012 - 07:45
Chápu. Pěkně jsi to vyjádřila... ST
|
09.04.2012 - 07:41
Moc pěkné... ST
|
09.04.2012 - 07:38
Líbí semi též... ST
|
09.04.2012 - 07:36
Smutně hezké ST
|
08.04.2012 - 23:36
Slůvka něhy, vý(ST)křik lásky, to se mi líbí...
|
08.04.2012 - 23:30
To se ti povedlo, ale lesa a rybníků je škoda :-)))
|
08.04.2012 - 23:26
Díky všem!
|
08.04.2012 - 20:41
ST
|
08.04.2012 - 20:40
Moc hezké
|
08.04.2012 - 20:39
... dík za úsměv ST
|


