Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
14.04.2012 - 18:06
LÍbÍ... ST
|
14.04.2012 - 18:03
Pěkně, výstižně... ST*
|
14.04.2012 - 14:41
Jo, je to tak...
|
14.04.2012 - 14:38
Úplně mě doSTala, ano - ST je málo
|
14.04.2012 - 12:51
Krásné verše i obsah... ST*
|
14.04.2012 - 12:45
Vykládám si to po svém a líbí se mi... ST
|
14.04.2012 - 12:43
nerušte mne,
ponechte mě mým snům... ST |
14.04.2012 - 10:56
To je krásné... ST
|
14.04.2012 - 10:53
U mně taky ST
|
12.04.2012 - 16:22
ST
|
12.04.2012 - 12:27
Líbí se mi ST
|
12.04.2012 - 12:25
Tohle loučení přežívám s nadějí že není poslední ST
|
12.04.2012 - 08:32
Úžasná výpověď... ST
|
11.04.2012 - 21:46
Líbí se mi, ST
|
11.04.2012 - 21:45
Moc dobře vyjádřeno ST
|
11.04.2012 - 11:23
Moc hezké ST
|
10.04.2012 - 20:09
Bez pejska nechci být, tvůj smutek dobře znám... st
|
10.04.2012 - 19:58
Taky se mi líbí
|
10.04.2012 - 19:22
ST
|
10.04.2012 - 11:21
Pěkná noční atmosféra a pak dobrý konec - fajn
ST |


