Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
01.05.2012 - 23:59
Má(mivý)je zážitek
|
01.05.2012 - 23:51
Ano, každý má svou cenu, nikdo není dokonalý, někde přebývá, jinde schází... Držím palce ať najdeš cestu k uspokojivému řešení.
|
01.05.2012 - 21:54
Moooc pěkné!
|
01.05.2012 - 21:52
Hezkééé
|
01.05.2012 - 19:45
Líbí se mi, a to doST
|
01.05.2012 - 10:02
Povedené... ST
|
01.05.2012 - 10:00
Souhlas! ST
|
01.05.2012 - 09:58
stále mám jizvy od štěstí
Celá je skvoSTná |
01.05.2012 - 09:56
Zázraky se dějí...
|
01.05.2012 - 09:54
Takové abSurdiTy miluju.
|
01.05.2012 - 09:42
Z tvé prvomájové mám tak hezky u srdce... ST
|
30.04.2012 - 22:36
Moc vám ten noční rej přeju,
já tady v klídku mám u dětí hlídku :-) |
30.04.2012 - 22:23
Na divý rej se nezmůžu, ale tu skoro letní noc si vychutnám...
|
29.04.2012 - 23:09
Pěkné verše.
|
29.04.2012 - 21:41
Ochutnala jsem, troufám si říci - Me gusta, es un hermoso poema
ST |
29.04.2012 - 19:28
Taky se mi líbí.
|
29.04.2012 - 19:25
ST
|
29.04.2012 - 14:36
STojí to za to, na vlastní oči vidění!
|
29.04.2012 - 12:18
Pěkné popovídání, v pohodě...
|
28.04.2012 - 22:19
Voda - zdroj života a krása (když ji člověk nechá na pokoji)
|


