Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
01.05.2012 - 23:59
Má(mivý)je zážitek
01.05.2012 - 23:51
Ano, každý má svou cenu, nikdo není dokonalý, někde přebývá, jinde schází... Držím palce ať najdeš cestu k uspokojivému řešení.
01.05.2012 - 21:54
Moooc pěkné!
01.05.2012 - 21:52
Hezkééé
01.05.2012 - 19:45
Líbí se mi, a to doST
01.05.2012 - 10:02
Povedené... ST
01.05.2012 - 10:00
Souhlas! ST
01.05.2012 - 09:58
stále mám jizvy od štěstí
Celá je skvoSTná
01.05.2012 - 09:56
Zázraky se dějí...
01.05.2012 - 09:54
Takové abSurdiTy miluju.
01.05.2012 - 09:42
Z tvé prvomájové mám tak hezky u srdce... ST
30.04.2012 - 22:36
Moc vám ten noční rej přeju,
já tady v klídku mám u dětí hlídku :-)
30.04.2012 - 22:23
Na divý rej se nezmůžu, ale tu skoro letní noc si vychutnám...
29.04.2012 - 23:09
Pěkné verše.
29.04.2012 - 21:41
Ochutnala jsem, troufám si říci - Me gusta, es un hermoso poema
ST
29.04.2012 - 19:28
Taky se mi líbí.
29.04.2012 - 19:25
ST
29.04.2012 - 14:36
STojí to za to, na vlastní oči vidění!
29.04.2012 - 12:18
Pěkné popovídání, v pohodě...
28.04.2012 - 22:19
Voda - zdroj života a krása (když ji člověk nechá na pokoji)
1 ... 762|763|764|765|766|767|768|769|770 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku