Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
08.05.2012 - 00:19
:-)))) Co víc k tomu říct? Mladou nebo nic.
07.05.2012 - 18:02
Moc se mi líbí, ST
07.05.2012 - 17:58
No, já se jí nedivím... :-)))
07.05.2012 - 17:56
Hezoučká pohádka, ST
07.05.2012 - 17:49
Třeba to vážně nebyl on...
Moc hezké
ST
07.05.2012 - 14:38
ST
06.05.2012 - 11:48
Souhlasím, vždy máš rýmů raneček, jsi náš milý Psaveček... ST
06.05.2012 - 11:42
... nojo no, zase pěkné počteníčko
ST
06.05.2012 - 10:25
Jak je fajn mít přátele a vykročit si vesele. ST
05.05.2012 - 17:14
Úsměvná a celá pěkně povedená :-)
05.05.2012 - 17:09
Líbí se mi, ST
05.05.2012 - 17:06
Někdy se ukáže, že to marné nebylo.
05.05.2012 - 17:01
Pěkně, výstižně napsáno... ST
05.05.2012 - 16:58
Zajímavé... právě dnes jsem na tebe myslela, že jsi se někde zatoulala... ST
05.05.2012 - 16:54
Máš pravdu.
05.05.2012 - 16:48
Krásně voní
však jen chvíli
jiná vůně
krajem pílí
sladké lípy
jasmín bílý...
Za šeřík ST
05.05.2012 - 13:31
Ano.... ! ST
Básníku, brzy se vrať zpátky
těším se, až uvidím tvé řádky.
05.05.2012 - 13:24
Je to hezké... ST
05.05.2012 - 13:21
Sama? Jenom na chvíli, než další den se nachýlí, pak se snění ve SkuTečné změní.
05.05.2012 - 13:11
To je hezké... ST
1 ... 759|760|761|762|763|764|765|766|767 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku