Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
26.04.2012 - 18:23
vybroušený pohyb
tvého odcházení

ST
26.04.2012 - 18:20
Tesknota, kdo by ji občas nepoznal
v mládí, či ve stáří, a život jde dál.
Snad se brzy ztratí
úsměv se zas vrátí... ST
26.04.2012 - 18:00
Měl by ta semínka rozhodit i jinde. HEZKÉ.
26.04.2012 - 17:55
SToprocentně prima povedená.
26.04.2012 - 12:17
Moc se mi líbí... ST
26.04.2012 - 12:15
Tak tak... ST
26.04.2012 - 12:14
Toť velká pravda
nikdo se neubrání
mezi sebrankou
25.04.2012 - 23:37
Tak to bývá... ST
25.04.2012 - 23:34
Je mi známo, říkám ano, bouřka je živel, jehož se bojím a zároveň obdivuji... ST
25.04.2012 - 23:31
Zelené ticho a řeka mezi břehy,
prokvetlá tráva, vzduch sluncem vonící, to je krása ST
25.04.2012 - 23:28
ST
25.04.2012 - 23:25
Hezké ST
25.04.2012 - 23:22
Kdo by neuhodl - to jsi celý TY :-))) ST
25.04.2012 - 23:19
Je to tak hezké... Co říci? I v kapkách deště jste jeden druhému sluncem.
25.04.2012 - 22:04
Nádhera... ST
25.04.2012 - 22:00
ST a povzdech. Umíš...
25.04.2012 - 16:58
Už ta paní není smutná
pletení teď je jí putna
místo šály pejska hladí
s páníčkem jsou kamarádi
na procházky spolu chodí
za ruku se hájem vodí :-)
25.04.2012 - 10:00
Taky si u tebe vždy najdu něco, nad čím přemýšlím a co se mi moc líbí...
24.04.2012 - 09:52
Líbí... ST
24.04.2012 - 09:51
Chvála pocitu, který tyto řádky vyvolaly... ST
1 ... 764|765|766|767|768|769|770|771|772 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku