Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
28.04.2012 - 21:34
To je krása... ST
28.04.2012 - 21:32
Mluvíš mi z duše... ST
28.04.2012 - 21:31
Moc hezké... ST
28.04.2012 - 21:29
NeSTydno, a zazpívat!
28.04.2012 - 17:45
Prima ST
28.04.2012 - 17:38
Líbí se mi... ST
28.04.2012 - 13:07
Ano, nic lepšího být nemůže, z vlastní zkušenosti. Moc pěkně napsáno ST
27.04.2012 - 21:53
... a všichni jsou v pohodě :-)
27.04.2012 - 18:56
Moooc krásná... ST
27.04.2012 - 17:12
Jak byli stvořeni, takoví jsou, a nejen pavouci.
27.04.2012 - 15:02
Někdy, zdám se syta, všechno už znám
toť omyl, v drobných nové poznávám

ale to je o něčem jiném, jen připomnělo...
Krásně napsané, ST
27.04.2012 - 09:12
ST
26.04.2012 - 23:09
a k čemu je mi ráj (bez lásky)
26.04.2012 - 23:03
Zajímavá, líbí se mi moc... ST
26.04.2012 - 22:59
Jim Morrison a The Doors - nelze zapomenout
26.04.2012 - 22:17
Velmi pobavila. Něco podobného jsem zažila. ST za prima verše.
26.04.2012 - 21:04
Hezké...
26.04.2012 - 21:03
Líbí se mi.
26.04.2012 - 21:01
Nevšedně o lásce hřejivé i boleSTné
26.04.2012 - 20:57
Drobná blbinka se mi líbí a makat na zahradě je fajn, takže ST.
1 ... 763|764|765|766|767|768|769|770|771 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku