Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
28.04.2012 - 21:34
To je krása... ST
|
28.04.2012 - 21:32
Mluvíš mi z duše... ST
|
28.04.2012 - 21:31
Moc hezké... ST
|
28.04.2012 - 21:29
NeSTydno, a zazpívat!
|
28.04.2012 - 17:45
Prima ST
|
28.04.2012 - 17:38
Líbí se mi... ST
|
28.04.2012 - 13:07
Ano, nic lepšího být nemůže, z vlastní zkušenosti. Moc pěkně napsáno ST
|
27.04.2012 - 21:53
... a všichni jsou v pohodě :-)
|
27.04.2012 - 18:56
Moooc krásná... ST
|
27.04.2012 - 17:12
Jak byli stvořeni, takoví jsou, a nejen pavouci.
|
27.04.2012 - 15:02
Někdy, zdám se syta, všechno už znám
toť omyl, v drobných nové poznávám ale to je o něčem jiném, jen připomnělo... Krásně napsané, ST |
27.04.2012 - 09:12
ST
|
26.04.2012 - 23:09
a k čemu je mi ráj (bez lásky)
|
26.04.2012 - 23:03
Zajímavá, líbí se mi moc... ST
|
26.04.2012 - 22:59
Jim Morrison a The Doors - nelze zapomenout
|
26.04.2012 - 22:17
Velmi pobavila. Něco podobného jsem zažila. ST za prima verše.
|
26.04.2012 - 21:04
Hezké...
|
26.04.2012 - 21:03
Líbí se mi.
|
26.04.2012 - 21:01
Nevšedně o lásce hřejivé i boleSTné
|
26.04.2012 - 20:57
Drobná blbinka se mi líbí a makat na zahradě je fajn, takže ST.
|


