Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
20.04.2012 - 19:04
ST
|
20.04.2012 - 19:03
:-)
|
20.04.2012 - 19:02
Hezké drama.
|
20.04.2012 - 19:00
Tam pekli se buchty
a děti kolébali - člověk by jim záviděl, i mezi kaktusy je krásné milování, myslím... ST |
20.04.2012 - 16:56
Příjemná ukolébavka.
|
20.04.2012 - 16:54
To je hezké!
|
20.04.2012 - 12:18
Vidím, jak myškám to slušelo.
I když se na ples jim nechtělo na chvíli jen si tam skočí kocourek ten valí oči myšky mu utéci stačí... :-) |
20.04.2012 - 12:02
:-) jojo, tak to bývá...
|
20.04.2012 - 11:53
Co dodat... jen ST
|
20.04.2012 - 11:18
Já to pořád říkám, že déšť je prima :-) ST
|
20.04.2012 - 11:16
Já řku, nářez nářků, ST
|
20.04.2012 - 07:39
Vážit si byť jen malé změny... celé moc pěkně napsané
ST |
20.04.2012 - 07:30
Dokonalá...
ST |
20.04.2012 - 07:23
Dobře to dopadlo :-)
ST |
20.04.2012 - 07:22
v radosti je síla
ST |
19.04.2012 - 14:00
Úsměv ztuhl na líci
auta sviští dálnicí... ST |
19.04.2012 - 13:56
Je volný a bosý
nohy rosou smáčí ve svitu měsíčním dívka k němu kráčí usednou na lávce šeptají o lásce... a tobě ST |
19.04.2012 - 13:40
Hubatá a moc fajn... ST
|
19.04.2012 - 13:39
Volky nevolky ST
|
19.04.2012 - 00:23
Líbí...ST
|


