Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
24.04.2012 - 09:41
Už se začíná smát, rádo nás bude hřát... ST
|
24.04.2012 - 09:39
Moc příjemná, hezky nalaďující za ST.
|
24.04.2012 - 09:37
Hezoučké, milé ráno na palouku, jdu se podívat... ST
|
24.04.2012 - 09:34
Krásné
Ze srdce tíhu i radost otiskla... vepsala do modré hladiny ST |
23.04.2012 - 09:00
SToprocentně se mi líbí.
|
22.04.2012 - 23:31
Blahopřeju.To je jisté - každý nejednou
za přečtení STál a radost udělal. |
22.04.2012 - 19:30
Nejen Brno.
|
22.04.2012 - 12:06
Tak to nejsi sama.
|
22.04.2012 - 10:31
ST, dojemně krásně napsáno.
|
21.04.2012 - 19:58
Tvá báseň něhy daná chvíle za ST
|
21.04.2012 - 16:43
Pěkná pohodička v pozdním věku... jak dlouho ještě... ST*
|
21.04.2012 - 13:17
Psát i neprožité
je trochu složité ať stále dál žije naše fantazie ST |
21.04.2012 - 13:00
Hodný tatík byl ten král
co svou dceru miloval aby dcera šťasná byla zahradníka na milost vzal pohádka to velmi milá... ST |
21.04.2012 - 12:49
Hvězdy jsou vzrušující i klidňující nádhera. Vždy se těším na tvé verše... ST
|
21.04.2012 - 09:26
To je dobře.
|
21.04.2012 - 09:15
Pěkně si vymýšlíš :)
Že bez nápadu, bez nálady? Hup a už jsi zase tady. |
20.04.2012 - 19:16
Navždy v srdci... ST
|
20.04.2012 - 19:12
Alespoň snění zůSTává
|
20.04.2012 - 19:08
Přetrvá, do příštího života... ST
|
20.04.2012 - 19:06
Potom se všechno v moři ztratí, ve tvých verších se krásně vrátí... ST
|


