Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
09.05.2012 - 14:04
Povedená.
09.05.2012 - 14:01
:-)
09.05.2012 - 13:58
ST a souhlas s Labutí.
09.05.2012 - 13:56
Ano...
09.05.2012 - 13:55
Jaro je v plné kráse i v tvých láskyplných verších.
09.05.2012 - 12:54
Jarní déšť prach smeje
vláhou osvěží
sluníčko se směje
ráno do louží
09.05.2012 - 12:51
Ve smutku jen chvíli.
09.05.2012 - 12:49
Takový déšť mám ráda...ST
09.05.2012 - 12:47
Moc krásné... ST
08.05.2012 - 20:42
To jí jistě stačí.
Na ty lovce ráda koukne, ale má tě radši.
Zase povedená... ST
08.05.2012 - 16:43
Pěkně vyjádřeno.
08.05.2012 - 16:41
Tak nějak to je.
08.05.2012 - 16:38
... jsi to vySTihla
08.05.2012 - 16:34
Pro mě je to překrásný malování (milování)
ST*
08.05.2012 - 09:17
Pěkné...
08.05.2012 - 09:16
Líbí se mi.
08.05.2012 - 09:15
Hezké...
08.05.2012 - 09:14
K zamyšlení, pěkně napsané.
08.05.2012 - 09:05
RadoST číst
08.05.2012 - 08:46
Vůní zasažena
užívá si žena
Hezky... ST
1 ... 758|759|760|761|762|763|764|765|766 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku